Pozor: Konec Ordinace v TV před prázdninami? Dřív, než si myslíte. A jak!

Ordinace: Ze zákulisí natáčení 826. dílu, klapka
Zdroj: Archiv TV Nova

Léto s prázdninami klepe na dveře a seriály tak míří na tradiční pauzu v TV. A jak diváci ví, za ta léta s Ordinací v růžové zahradě 2 strávená, před každou sezonní pauzou dějové linky vrcholí. Jinak tomu nebude ani letos. Takže, abyste neprošvihli to nejdůležitější, a že to bude jízda, tak si vezměte zvýrazňovač a v kalendářích si označte tyto fanouškovsky podstatné dny...

Přehrát poslední díl

 

Ordinace v růžové zahradě 2 letos zamíří na prázdniny už 14. června! To se na TV Nova odvysílá poslední díl před tradiční letní pauzou. Jde o 826. epizodu s názvem Všechno je jinak - a věřte, že tomu tak skutečně bude! Velmi podstatné jsou všechny díly k vyvrcholení děje směřující. A tak si v kalendářích poznamenejte 5., 7., 12. a 14. červen a dívejte se!


♦ Bibi má odejít z Kamenice, dozví se ale, že je Marek zase volný. Později riskuje život, aby pomohla dítěti v ohrožení. Marek chce odejít z Kamenice, aby dál nekomplikoval vztah milované ženy. Švarcovi hledají ztraceného Huga. A nemocnice se loučí s Otou Kovářem. Mára upevňuje moc na oddělení a nikdo nechápe, proč mu v tom Eduard nebrání... ♦

122

FOTO: Co přinesou červnové díly?

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Co přinesou červnové díly? - 1

Hodnocení:


Důležité zvraty vyvrcholí a dočkají se konců, boje utichnou či naberou jiný směr, problémy najdou řešení a lásky rozkvetou, otevřou se dveře novým výzvám a přijdou i životy zcela nové. Jednodušeji řečeno: To, co diváci se svými oblíbenci v jarní sezoně prožívali, dostane konec. Jaký? To už je ten důvod se dívat.

Těšíme se na vás u obrazovek a nezapomínejte, že web Ordinace bude pokračovat i během letních prázdnin, ten si pauzu nebere a dál bude přinášet zajímavé články a videa :-).
 


 

Nova.cz