Týral ženu, zabil doktorku. Odpověď Petra Buchty, proč hraje takové parchanty, polechtá bránice

Gamblery, feťáky i násilníky. Záporáckých rolí má na svém hereckém kontě třiatřicetiletý Petr Buchta už několik, ale že povýší na vraha hlavní postavy, tak to je zkušenost zcela nová, překvapivá, trochu obávaná, avšak profesně výživná. Jen si na ulici za Pavla Prchala občas poslechnete: „Ty vrahu!“ Skutečnost je jiná, milá a zábavná. Podívejte se.

Přehrát poslední díl

 

„Já bych rád podotknul, že nejsem Pavel Prchal a nezabil jsem herečku Kláru Cibulkovou. Jen, aby bylo jasno,“ pronáší hned v úvodu rozhovoru herec Petr Buchta. Tuší totiž, že zabití hlavní postavy v populárním seriálu pro něj bude mít ještě dohru. Někteří diváci totiž nerozlišují hereckou roli - postavu a herce jako takového, a tak se stane, že o pár dní později si Petr na ulici vyslechne několik nepěkných nadávek. Jedinou útěchou mu v tu chvíli je, že roli zahrál dobře a věrohodně.

127

GALERIE: Přestřelka s Prchalem, pro Andreu osudná

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Přestřelka s Prchalem, pro Andreu osudná - 1

Hodnocení:


Diváky na jednu stranu chápe: „Sám jsem na Prchalovi hledal alespoň jednu věc, za kterou ho můžete mít rádi, ale nenašel jsem ji. Musel mít asi hrozný dětství,“ přibližuje nelibý charakter své postavy a zároveň dál apeluje na diváky, že není jako on. Je pravým opakem! Redaktorky z webu Ordinace by Petra popsaly jako džentlmenského a budete se divit, občas stydlivého kluka, který je velmi pozorný a velmi milý. V jeho přítomnosti je vám dobře a duši má vskutku uměleckou.

Herec Petr Buchta
Zdroj: Facebook official

Ostatně uvidíte v rozhovoru, jak roztomile zareaguje na větu, že je ve skutečnosti sympaťák. A také vás pobaví upřímnou odpovědí, proč jsou mu často nabízeny role právě záporáků. A jaký má návod na partnerské hádky? Vše ve videu.

Pavla Prchala diváci Ordinace v růžové zahradě 2 ještě uvidí, jeho osud bude mít už příští týden v rukách bolestí zlomený Petr Hanák... Tak se dívejte v úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.
Nova.cz