PŘEDČASNÝ POROD V ORDINACI: Jednu z těhotných žen dnes čeká pořádný stres!

Předčasný porod
Zdroj: TV Nova

Ne vždy probíhá těhotenství podle plánu a předčasný porod je pro matku i dítě rizikový. Jedna z nastávajících maminek v Ordinaci v růžové zahradě 2 se o tom už dnes večer přesvědčí na vlastní kůži!

Přehrát poslední díl

V nemocnici v Kamenici se na miminko těší mnoho maminek. Kromě pacientek na gynekologii čekají miminko i Martina Kaiserová a Alena Rytířová.
 

Těhotná Martina Kaiserová, která má panu Matějů na svět co nevidět přivést dítě, žije pod neustálým strachem ze strany Pavla Prchala, který ji týrá a využívá pro peníze. Rozhodla se od něj odejít, ale brzy zjistila, že to nebude tak jednoduché – nemá totiž žádné peníze a žádné z krizových center nemá volno, aby ji zde mohli ubytovat. Dočasně ji schovávají Hanák s Andreou, ale na jak dlouho? Bude to právě stres z nepříliš zářné budoucnosti a strach z přítele, který jí přivodí předčasný porod?

Ordinace: Sandra Černodrinská coby seriálová Martina Prchalová
Zdroj: Archiv TV Nova
 

Ani těhotná Alena to nemá jednoduché. Žije s Čestmírem Mázlem, ale dítě čeká se svým bývalým manželem Karlem Rytířem. Oba muži v jejím životě se chtějí o dítě starat jako o své vlastní. Rytíř trvá na tom, že bude zapsán jako otec dítěte a bude o všem v jeho životě rozhodovat, Alena jej ale chce vychovávat s Čestmírem, se kterým plánuje svatbu. Alena tak žije pod neustálým stresem – bude důvodem jejího předčasného porodu?

Ordinace: Bude mít Alena Rytířová holku, nebo kluka?
Zdroj: Archiv TV Nova
 

Jedno je jisté – v úterním díle se jedno z miminek podívá na svět předčasně! Čeká stresující situace Marinu, Alenu nebo nějakou úplně jinou pacientku kamenické nemocnice? Nezapomeňte se dívat na 811. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Případ Pokorná, abyste zjistili, jak to dopadne!

 

Premiérový 811. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Případ Pokorná sledujte v úterý 24. 4. 2018 od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova