Na 36 let staré fotografii Báru Štěpánovou nepoznáte! Babeta z Ordinace oslavila narozeniny, její věk vás překvapí

Ordinace: Bára Štěpánová coby Babeta
Zdroj: Archiv TV Nova

Barbora Štěpánová, představitelka jedné z nejoblíbenějších postav seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, slaví narozeniny. Na fotografii z jednoho z Bářiných prvních filmů by slavnou herečku poznal málokdo!

Přehrát poslední díl


Bára Štěpánová se narodila 13. 12. 1959 v Praze, je jí tedy krásných 58 let, na svůj věk však rozhodně nevypadá! Její tatínek byl literární a hudební kritik, proto měla již od útlého dětství k šoubyznysu velmi blízko. Jako malá hrála na klavír a kytaru a vystupovala s Kühnovým dětským sborem. V roce 1984 úspěšně absolvovala hudebně-dramatický obor Státní konzervatoře v Praze. 

Bára Štěpánová

Již během studií se Bára objevovala v nejrůznějších divadelních inscenacích. První větší roli si zahrála po boku herce Pavla Nového ve filmu Pytláci z roku 1981. Právě na jedné z fotografií ze zmíněného snímku je Bára naprosto k nepoznání! Posuďte sami.

Bára Štěpánová ve filmu Pytláci
Zdroj: oficiální zdroj

Slavná herečka se v 80. letech hojně věnovala také politice. Po listopadu 1989 pracovala dva roky na pozici sekretářky prezidenta republiky, pak se však k herectví vrátila a začala se věnovat i moderování.

18

Babeta oslavila narozeniny! Uhodnete, kolik jí je?

Bára Štěpánová alias Babeta

Hodnocení:V současné době můžete Báru Štěpánovou v roli oblíbené zdravotní sestřičky Babety sledovat každé úterý a čtvrtek v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Vždy od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

PJ