NEVĚRA A TŘETÍ DÍTĚ: Klára Cibulková konečně promluvila o manželovi a dětech!

Zdroj: Nova.cz

Herečce Kláře Cibulkové by málokdo hádal, že už má po čtyřicítce. Na to, jak pracovně je vytížená, vypadá stále skvěle: Stíhá práci v divadle, hraje v Ordinaci a k tomu se ještě stará pečlivě o rodinu –manžela, dceru a syna. Našla si čas i na procházku v parku s reportérkou Volejte Novu a probíralo se hlavně soukromí – otázky nevěry i třetího potomka. Poznejte pohodovou Kláru o něco víc v reportáži!

Přehrát poslední díl

Kláru Cibulkovou (41) znají diváci televize Nova především jako Andreu Hanákovou z Ordinace v růžové zahradě 2. Právě tato role ji zviditelnila a přinesla jí patřičnou popularitu. Andrea nyní prochází v seriálu poměrně nelehkým obdobím – trápí ji nevěra seriálového manžela Petra Hanáka. Všichni diváci jsou napjatí, jak to mezi nimi celé nakonec dopadne. Klára sama netuší, co přesně scenáristé chystají, a čím nás ještě překvapí. Anebo to jen nemůže prozradit?
 Cibulková se jako herečka věnovala vždy hlavně divadlu, pravidelně ji můžete vídat ve Švandově divadle v Praze. Její rodiče ale z branže nejsou. Do třetí třídy základní školy si Klára myslela, že bude učitelkou! Možná by byla jako kantorka dobrá, my ji ale zbožňujeme jako herečku. Na podzim to budou přesně čtyři roky, kdy ji tvůrci Ordinace obsadili do role doktorky Andrey Blechové. Od té doby se její pracovní zápřah ještě zvýšil. Klára si ale neztěžuje, snaží se vše zvládat a stíhat, jak nejlépe dovede. Přeci jen, práce v televizi je pro ni skvělou zkušeností.

119

FOTO: Klára Cibulková v civilu s manželem a dětmi, i jako seriálová Andrea Hanáková

Zdroj: Nova.cz

Klára Cibulková - 10

Hodnocení:Ale co rodina, jak zvládá herečka péči o manžela, dvě malé ratolesti a domácí povinnosti? Úctyhodně! Jejím manželem je herec Tomáš Pavelka (42). Mají spolu dvě krásné děti – dcerku Magdalénku (7) a synka Matyáška (10). Často celá rodinka tráví volný čas procházkami v přírodě. Vezmou děti a jdou třeba do parku. O prázdninách se s nimi snaží být herečka co nejvíc. Když Kláru a Tomáše vytěžují pracovní povinnosti, pomůžou prarodiče. Ještěže ty babičky a dědečky máme!
 


Jak to má Klára s otázkou nevěry v soukromí, řeší s manželem Tomášem Pavelkou podobnou situaci? Chystají se počít ještě třetí dítě? A co vůbec říká na roli Andrey z Ordinace, mají k sobě charakterově blízko? To všechno uvidíte v rozhovoru s Klárou, v reportáži pro Volejte Novu.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Rána pro Andreu! Hanák jí přiznává sex se Šárkou!

- RADIM FIALA O SVATBĚ: Prozrazuje, jaká by měla být jeho vlastní! A zákulisí svatby Andrey a Hanáka!
 

Tajnosti Kláry Cibulkové: Umím být pěkně žárlivá!

- VELKÁ GALERIE: Ze SVATBY Hanáka a Andrey!

TV Nova