PŘISTIŽENI NA VEŘEJNOSTI: Komu z Ordinace to sekne nejvíc? Vojta s Babetou překvapují, stejně jako Tien!

V bílých pláštích, sesterských mundúrech a praktickém oblečení je znáte. Jak se ale oblékají oblíbenci z Ordinace sami za sebe, když vyrazí ven? Na jedné akci jsme vyfotili Andreu, Babetu, Tien, Zdenu, Jonáše, Vojtu i Adama! Kdo se umí hodit do gala, posuďte sami. A poslechněte si rozhovor s exotickou sympaťandou Ha Thanh, rozesměje vás vyprávěním o nákupech v dětském oddělení.

Přehrát poslední díl

 


„Pokud to nemá medvídka na zádech, nakupuji v dětském oddělení,“ směje se představitelka seriálové sestřičky Tien a vypráví, kde shání něco na sebe. Když má čas, udělá si radost a poprosí svou známou švadlenu, aby jí "něco spíchla". Tak se tomu stalo i ku příležitosti tiskové konference televize Nova k jarnímu programu, z kusu samostatně nevábné látky, která se měla vyhodit, si herečka Ha Thanh Špetlíková vymyslela parádní outfit. Podívejte se na něj a poslechněte si ji ve videu.

Ordinace: Móda herců - 15
Zdroj: Archiv TV Nova


A v galerii se podívejte na módu dalších známých tváří z Ordinace. Ivan Lupták coby Vojta překvapil svým jednoduchým a jednobarevným oblečením, které zvýraznil obuví. I takový svetřík umí udělat parádu, ale má to jednodušší, sympatický chlap si na sebe ve finále může vzít, co chce, nebo ne? Jedničku s hvězdičkou si pokaždé zaslouží Dana Morávková alias Zdena Suchá, je to elegantní dáma a palec nahoru ji web Ordinace dává i za to, že se s manželem Petrem Maláskem domlouvají ve sladění oblečení. Pořádným štramákem umí být i představitel Adama Svobody, tedy herec Libor Stach, ten akci pojal velkolepě a dle toho se i oblékl. Uznat musíme, že to na únorovém setkání herců a novinářů televize Nova slušelo i Báře Štěpánové coby Babetě, vsadila na stejnou jednoduchost i barevnost jako Lupták, a taktéž šmrncovně. Pomyslné mínus od nás dostává Klára Cibulková, která outfit evidentně moc neřešila, nezbyl jí čas, tak ji chválíme alespoň za účast :-). Ostatně, podívejte se už sami v galerii!

115

FOTO: Komu z Ordinace to na veřejnosti sluší nejvíc?

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Móda herců - 3

Hodnocení:Anketa

Komu to podle vás slušelo nejvíc?

Hlasovalo 760 lidí.


 

 

Nova.cz