PŘIZNAT NEVĚRU: Jaký názor zastáváte vy? A měla by to Alena z Ordinace udělat? Hlasujte!

Aktualizováno 9.11. 2017 21:17
Ordinace: Alena Rytířová
Zdroj: Archiv TV Nova

Přiznat partnerovi, že jste mu byli nevěrní, nebo zatloukat do konce života? Jakého jste názoru vy a co byste poradili Aleně Rytířové, která se dopustila úletu se svým bývalým manželem? Její matka jí doporučuje mlčet. Co když se to ale jednoho dne provalí…

Přehrát poslední díl

 


Starosti s nemocnou dcerou sblížili Alenu s jejím bývalým mužem Karlem natolik, že se s ním ve slabé a emocemi nabité chvilce vyspala. V minulosti se s ním  rozvedla paradoxně právě kvůli jeho opakovaným nevěrám. A teď se jedné dopustila. S Čestmírem Mázlem se v posledních dnech hádala, kvůli dceři, to ji však neomlouvá. On se snažil vyhovět všem stranám, i když to v jejích očích vypadalo jinak. Miluje ji a pořádnou ženskou, která s ním bude jednat férově, by si po svém boku zasloužil mít. 


Ordinace: Políbení Aleny s Karel Rytířem - 4
Zdroj: Nova.cz

Alena je ze svého úletu rozhozená. Byť chvíli o návratu ke Karlovi uvažovala, brzy však tuto myšlenku z hlavy vytěsnila. Při společném sezení s psychiatrem si uvědomila, jak jí bylo mizerně, když ji podváděl, a jak zlatý její Mázlík vlastně je. Díky vlastní nevěře, jak už to tak v životě chodí, jí došlo, jak moc jí na podvedeném partnerovi záleží. A i když se Karel změnil, společná noc se pro ni stala pouhým úletem, vrátit se k němu už nechce. Co ale teď s nocí, kterou si bude ještě dlouho vyčítat? Měla by Mázlovi říct, že ho s Karlem podvedla? On na něj žárlil, nemá ho rád, je jasné proč.

Anketa

Jaký názor ohledně přiznání nevěry zastáváte vy?

Hlasovalo 2280 lidí.

Ordinace: Mázl s Alenou
Zdroj: Nova.cz

Ať už bude mlčet, nebo se její nevěra provalí, Karel by se jistě rád sokovi pochlubil, tak se rýsuje jen jeden scénář. Ublížený, uražený a naštvaný Čestmír Mázl. A zřejmě konec vztahu. Když bude mlčet, z chyby se poučí, uvědomí si, jak bolestivou věc způsobila a povede to jen k lepšímu vztahu s Mázlem, tak se v podstatě nic nestane. Jen bude muset ovládnout své černé svědomí a přijmout celoživotní lež. Dokáže to? Co by měla Alena dělat?

Anketa

Měla by se Alena Mázlovi přiznat, že ho s Karlem podvedla?

Hlasovalo 923 lidí.


129

GALERIE: Alena Rytířová z Ordinace a její muži - Čestmír Mázl a Karel Rytíř

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Mázl, Alena a Rytíř

Hodnocení: 

 
 

Nova.cz