NÁVRAT agresora Andreje Martynčáka: Přijíždí do Kamenice pro pomstu, nebo odpuštění?

Ordinace: Návrat Andreje Martynčáka
Zdroj: Nova.cz

Zdeně Suché se ztratí dcera zrovna v den, kdy se v Kamenici objeví Andrej Martynčák. Víc než náhoda?

Přehrát poslední díl

 

Po rozchodu s manželem Davidem Suchým, kterého podvedla s tehdejším ředitelem nemocnice Štěpánem Hejdukem (Pavel Kikinčuk), odjela Zdena na Slovensko. Práci jí tam nabídl kamarád Rišo Varga (Maroš Kramár), se kterým měla románek, když se naopak David pelešil s barmankou Renatou (Irena Máchová).

Ordinace: Nevěrná Zdena s milencem Hejdukem
Zdroj: Archiv TV Nova

Život je někdy složitý. Potkala tam muže, který ji okouzlil: hokejistu Andreje Martynčáka. Zamilovali se a jejich vztah připomínal pohádku, avšak i ty jednou skončí. A tahle se brzy změnila v horor. Andrej zlomený zraněním a koncem sportovní kariéry, závislý na lécích propadl agresivnímu chování, které se přehouplo v domácí násilí: Zdenu bil, psychicky týral i znásilnil. Toníka se chtěl tehdy zbavit a podařilo se mu to, naschvály ho vyštval žít k otci. Haničce nikdy neublížil, jen pochopitelně nepříjemné dění doma viděla a vnímala. Akt terorizování Zdeny vyvrcholil svázáním, násilným držením doma s výhružkami zabití. Zdena si tehdy výstřelem z jeho pistole přivolala pomoc a Andrej byl následně v nemocnici, kde se ještě pokusil Zdenu umluvit ke křivé výpovědi a Suchému napálil, zatčen. To je k připomenutí jeho "běsnění", a tak není divu, že jeho návrat doprovází strach.
151

Připomeňte si pěkné i kruté chvíle Zdeny Suché s Andrejem Martynčákem v galerii

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Andrej Martynčák

Hodnocení:


Andrej Martynčák je propuštěn předčasně za dobré chování. A z cely si to zamíří rovnou do Kamenice na adresu jeho bývalé partnerky, které tak moc ublížil. A najde si ji, počká si na ni, u školky. Obě vyděsí. Druhý den se pak Hanička v nákupním centru ztratí.
Ordinace: Hanička se ztratila
Zdroj: Archiv TV Nova


Vrací se Andrej s pomstou za měsíce strávené za mřížemi? Haničku měl rád, zřejmě by jí neublížil, klidně by ale mohl spojit únos holčičky, která mu připomíná zbytek rodiny se zmíněnou pomstou Zdeně. Nebo se vrací, aby se omluvil, neboť ho pobyt ve studené cele přivedl k uvědomění zlých činů? Co si o tom myslíte?
 

Anketa

Vrací se podle vás Andrej Mratynčák mstít?

Hlasovalo 1710 lidí.

 

Návrat Andreje Martynčáka do Kamenice sledujte v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 od 10. ledna.

 

 

 

Nova.cz