ZÁKULISÍ MASKÉRNY: Takhle probíhala PROMĚNA Heluš z Ordinace! Co se Martiny Randové dotklo?

Martina Randová bláznivou Heluš hraje skvěle. Teď ale všem vyrazila dech svojí proměnou! Pěkně na obrazovkách rozkvetla! Podívejte se, jak celá úžasná proměna probíhala.

Přehrát poslední díl

„Měli jsme představu moderní přitažlivé ženy a chtěli jsme šokovat. Myslím, že se to povedlo,“ popsala proces autorka proměny Adriana Bartošová, hlavní maskérka pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Ordinace: Proměna vzhledu Martiny Randové coby Heluš - 5
Zdroj: Archiv TV Nova

Nejdříve přišly na řadu vlasy: nabarvit, naplést, umýt, učesat, vyfoukat a nalakovat. „Vlasy jsme Martině zesvětlili, to muselo proběhnout nadvakrát, protože měla původně velmi tmavou barvu. Byl to docela náročný proces, ale podařilo se dosáhnout odstínu, který jsme potřebovali. Následně jsme herečce vlasy zahustili a prodloužili,“ popisuje proces Adriana. Aby vlasy pěkně rostly, doporučuje sama Martina konzumovat hodně vitamínu B, a to především v pivu jak dodala s úsměvem na tváři. Po vlasech přišel na řadu perfektní make-up. Přeci jen už bylo potřeba, aby Heluš své křiklavě tyrkysové oční stíny vyměnila za decentnější, které jí velmi lichotí.
 

Po maskérně přišla na řadu kostymérna. Z té nakonec vyšla opravdová princezna! Černé šaty, ve kterých Heluš vyrazila na golf, pocházejí od návrháře Oscara de la Renty a pohybují se v hodnotě dvou set tisíc korun. „Když mi řekli, kolik ty šaty stály, šly na mě mdloby, v životě jsem na sobě neměla nic tak drahého. Ale jsou krásné a cítím se v nich opravdu báječně,” popsala své pocity Marina Randová.

Heluš po proměně - 7
Zdroj: Archiv TV Nova


A jak se herečka s novou image, která přišla i do jejího soukromého života, cítí? Nejen to už zjistíte v reportáži. 

Nepřehlédněte:

 

 

 

 

Nova.cz