Reálné nebezpečí, nebo chytrý plán: Věříte Inně v kauze Loukota?

Aktualizováno 11.10. 2018 18:47
Ordinace: Inna s Markem
Zdroj: Nova.cz

Hrozí Inně od Loukoty vskutku reálné nebezpečí, nebo je to jenom dobře naplánovaná hra, aby získala svého manžela zpátky? Prokoukli jste ji, nebo není co? Hlasujte!

Přehrát poslední díl


Policie ji předvolá, aby pomohla s identifikací nebezpečných žoldáků, kteří bez povolení sloužili v separatistických jednotkách na Ukrajině. Inně přijde jeden muž z předložených fotografií povědomý. Zaměří se na něj a poté, co ho identifikuje jako řidiče, který se jí pokusil autem srazit, nabírá přesvědčení, že mezi ně patří a je to možná i ten samý muž, co ji a jejího bratra na Ukrajině věznil! Mohlo by to tak být, ale taky nemusí…

Ordinace: Zoufalá Inna
Zdroj: Archiv TV Nova

Využila Inna situace, kdy jí pomoc policie nahrála do karet, našla si tak podezřele se chovajícího muže a strategicky ze sebe udělala ženu v nesnázích, aby jí pomohl ten, kterého stále miluje? Marek ví, jaké to na Ukrajině bylo a stále se k ní v tomto směru cítí být zavázán. Začal jí věřit, lže kvůli ní Bibi a riskuje. Byla by Inna schopna zajít takhle daleko, aby mu ukázala, že ji má stále rád a vrážela mezi něj a Bibi klín, aby s ní nakonec znovu skončil? Nebo je to skutečně tak, jak se s Markem domnívají a hrozí jí tedy reálné nebezpečí? Je tu ještě jedna možnost – paranoia, že by si to celé nenaplánovala, ale podlehla strachu a minulosti. Co si o tom myslíte?
Ordinace: Co přinese tento týden? - 4
Zdroj: Nova.cz

Anketa

Je kauza Loukota pro Innu hrozbou, plánem, nebo paranoií?

Hlasovalo 692 lidí.

 


 

Nova.cz