ROBERT JAŠKÓW: Nekontrolovatelný Leoš Mára ještě přitvrdí! VIDEO

Robert Jašków, představitel doktora Leoše Máry, naznačuje, jak se bude chování ryzího seriálového záporáka v Ordinaci vyvíjet dál. Po tom všem, co v poslední době napáchal, by se dal očekávat obrat k lepšímu. Žádné sypání popela na hlavu se však konat nebude. Naopak pojede ve svých zajetých kolejích dál a ještě přitvrdí! Více v rozhovoru.

Přehrát poslední díl


Leoš Mára bude v jednom z nejsledovanějších seriálů zatápět svému okolí i dál, a nově jako mocný ředitel Kamenické nemocnice. Nespoutaný doktor má sebevědomí na rozdávání, stejně jako potřebu vlády nad ostatními. A tak ještě pořád pár starých účtů k vyřízení. Kdo nepotáhne s ním, toho bude chtít zničit.

Ordinace: Robert Jašków jako MUDr. Leoš Mára
Zdroj: TV Nova


„Troufám si tvrdit, že to ještě horší bude,“ říká sám představitel Máry Robert Jašków, který v rozhovoru prozradí víc, zavzpomíná na Tvojí tvář a taky odhalí svůj malý splněný sen v podobě divoké jízdy.

Nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 nabídnou ke konci roku vyvrcholení příběhů a bude se na co dívat. Tak buďte u toho každé úterý a čtvrtek od 20:20 Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
TV Nova