Roman Šebrle v Ordinaci: Koho si zahrál?

Aktualizováno 25.1. 2013 09:33
Roman Šebrle - v Ordinaci
Zdroj: TV Nova
Témata:

Jeden z nejlepších desetibojařů všech dob Roman Šebrle si zahrál v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Diváci ho uvidí v premiérových dílech seriálu, které vysílá od 29. ledna ve 20:20 TV Nova, jako VIP pacienta.

„Nabídka zahrát si v Ordinaci mě hodně překvapila. Chvilku jsem se rozmýšlel, pak si nechal zaslat scénář a uviděl, že budu hrát se svou kamarádkou Bárou Štěpánovou. Tak jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Vyzkoušet se má všechno,“ říká Roman Šebrle, který měl zpočátku velkou trému. „Pak to ale ze mě všechno spadlo. Spolupráce s herci byla výborná. Potvrdilo se mi, že tu jsou samí dobří lidé. Cítil jsem se tu skvěle,“ dodal sportovec.

Čtěte také:
ORDINACE BRZY ZPÁTKY: Gábina má dluhy. Na obzoru nevěra!
Ordinace startuje už 29. ledna! Co bude nového?
REKAPITULACE zásadních okamžiků Ordinace

Roman Šebrle - v Ordinaci
Zdroj: TV Nova

A během natáčení došlo i na nahou scénu. „Svléknout se před kamerou mi problém nedělalo, přeci jenom to bylo do půli těla. Jediným problémem bylo to, že po olympiádě jsem dlouho necvičil a svaly šly dolů, takže to nebylo takové, jak si pan režisér představoval,“ žertoval Šebrle.


Premiérový díl Ordinace můžete sledovat už nyní na Voyo.cz


A jak by desetibojař ohodnotil svůj herecký výkon? „Myslím si, že je to takový úplný průměr, snad to nebude strašný propadák, ale taky asi nic výrazného. Prosím diváky, aby ke mně byli shovívaví.“
 

Staňte se fanoušky Ordinace na Facebooku

Nova.cz