ROZUZLENÍ TENTO TÝDEN: Dramatická situace Mariky a Adama skončí! Co je čeká?

Aktualizováno 29.9. 2017 16:36
Ordinace: Jak skončí Adam s Marikou?
Zdroj: Archiv TV Nova

Zabili člověk a tají to. Svědomí je ovšem dohání, stejně jako důkazy. Tíživá situace je velmi brzy dožene, verdikt padne už tento týden! Co Mariku s Adamem čeká? Tady jsou tři verze příběhu, z nichž jedna je pravdivá, poznáte ji?

Přehrát poslední díl

 

1. PŘÍBĚH

Policie v nemocnici pokračuje vyšetřovat případ Snítila. A Adam s Marikou panikaří. Janák mluví s Otou i dalšími zaměstnanci. Je jasné, že se brzy dostanou na řadu. Dojde k tomu následující den, kdy Janák zatlačí na Adama ohledně vozidla, které mělo stejnou barvu a náhodou s ním boural znovu, i poskytnutí odborné pomoci zraněnému. Adam nátlak nevydrží, hroutí se a přiznává. Je odveden na policii a při dalším výslechu se podřekne, že byl opilý. Janákovi je jasné, že v autě neseděl sám. Po rozhovoru s Otou se Janákovi do hledáčku dostává Marika, kterou si rovnou odvede k výslechu na stanici. Ta zahlédne ve výslechové místnosti zhrouceného Adama, zželí se jí ho a policii převypráví vše tak, jak se odehrálo, jen s jednou malou výjimkou – řekne, že Adam v autě spal a lže, protože ji bláznivě miluje. Veškeré detaily sedí, policie ji zatýká. Hrozí jí obvinění z neúmyslného zabití. Zhroucený Adam míří za Otou a prosí ho, že jí společně musí pomoci. Ota souhlasí.

Ordinace: Marika s Adamem zabili chodce!
Zdroj: Nova.cz

 

2. PŘÍBĚH

Policie v nemocnici pokračuje vyšetřovat případ Snítila. A Adam s Marikou panikaří. Marika proto pošle Adama, aby okamžitě nechal sešrotovat auto, zničil důkaz. Mezitím na ni tlačí Ota Kovář, který ji při operaci vyslýchá. Její a Adamovo chování se mu nezdá. Když náhodou zjistí, že Adam nechal sešrotovat auto, vydává se do hospody, kde ten večer Adam byl a od hostinského se dozvídá, že namol opilý Adam volal Marice, aby ho vyzvedla. Oba je varuje, že je jen otázkou času, kdy na to přijde i policie, měli by se přiznat. Adam se hroutí, upadá do deprese, vše odmítá a je na dně. Marika už se na to nemůže dívat a přizná mu, že to ona zabila Snítila, to ona řídila auto. Měla strach a udělala obrovskou chybu. Oba pláčou a upřímnost je sbližuje. Marika už je ze všeho unavená, smiřuje se se vším. Druhý den se Adam nedostaví do práce, Marika ho večer doma nenajde, mobil jí nebere. Dozvídá se, že se šel na policii udat. Bere na sebe za Mariku vinu. Ota na ni tlačí, že to tahkle nemůže nechat, proto se balí a odjíždí.

Ordinace: Marika lže Adamovi
Zdroj: Nova.cz
 

 

3. PŘÍBEH

Policie v nemocnici pokračuje vyšetřovat případ Snítila. A Adam panikaří. Marika je z jeho chování zdeptaná, už neví, jak ho má udržet v klidu. Poví mu tedy pravdu, že řídila ona. Adam zprvu zuří, že ho tak dlouho nechávala cítit se vinným, pak mu ale dojde, co prožívá ona. Se slzami v očích mu přizná, že prostě měla strach a udělala největší chybu ve svém životě, když z místa odjela. Upřímný rozhovor je sblíží a vášnivě se pomilují. Druhý den Marika nařídí Adamovi, aby sešrotoval auto, zničil poslední důkaz. Učiní tak a doma si projdou verze toho, co mají policii říkat. Marika má i přesto obavy, že Adam nátlak police nevydrží a pojistí si ho - lží. Řekne mu, že si myslí, že je těhotná a na další potrat už jít nechce. Adam je štěstím bez sebe a nedovolí, aby jeho milované někdo ublížil. Před policií sehrávají sebejisté divadélko, které jim prochází. Janák následně Otovi oznamuje, že případ se odkládá pro nedostatek důkazů. Tomu se to nezdá a na Mariku zatlačí, ta ho odpálkuje slovy, že s Adamem čeká dítě a stěhuje se s ním do Prahy, aby začala znovu. Ota je zlomený, dál se v případu neangažuje. Marika s Adamem odjíždějí z Kamenice.

Anketa

Který příběh je podle vás pravdivý?

Hlasovalo 2565 lidí.

Který příběh se odehraje, to sledujte v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 už tento týden 3. a 5. října ve 20:20 na Nově.
 

 

Nova.cz