RVAČKY BOBA ŠVARCE: Byl pořádné kvítko! Vskutku se změnil?

Když do Kamenické nemocnice Bobo Švarc před více jak šesti lety nastoupil, byl to grázl od kosti. Podvody, lsti, intriky a podrazy pro něj byly denním chlebem, a tak není divu, že nejednu ránu dostal i schytal. Bratr hejtmana Milana Švarce je však příkladem toho, že se lidé mohou změnit k lepšímu... Vskutku?

Přehrát poslední díl

 

Velký kus práce v Bobově zlepšení odvedla Heluš, která o tom možná ani neví a taktéž má své mouchy, v základu však hodné srdce. Bobovy naschvály schytávala s hlavou vztyčenou, oplácela mu stejnou mincí, čímž mu vlastně ukazovala, že špatnosti se nevyplácejí, bolí a nikam nevedou, leda k dalším průšvihům. Společně prožité peripetie je spojily a Bobo má svou Heluš rád, i když by se nepřiznal.


Život mu změnil i syn Hugo, o kterém deset let nevěděl, a nyní pro něj žije. Snad se kvůli své rodině znovu neocitne na té špatné straně… Nějaký ten podvod pro peníze mu problém moc nedělá, to se ještě jeho staré já ozývá a zřejmě jen tak nezmizí, Bobo peníze prostě miluje. Avšak podrazit nevinného člověka, to už chce silnější žaludek. Bude toho Bobo schopen, nebo není Vavřinec z komunitního centra takovým „světcem“, jak se zdá. Nebo už je staré já zlého Boba Švarce nadobro pryč a půjde svému synovi vzorným příkladem? I o tom jsou nové díly Ordinace v růžové zahradě 2, tak se dívejte každé úterý a čtvrtek večer.

Připomeňte si první scénu Boba Švarce:


Anketa

Co myslíte, změnil se Bobo Švarc skutečně k lepšímu?

Hlasovalo 126 lidí.

 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Nova.cz