VIDEO: Rychlý čelil pikantní operaci. Zúžení intimních partií…

Aktualizováno 25.10. 2016 21:54
Zdroj: TV Nova

O tomhle si budou v Ordinaci ještě dlouho povídat. Petr Rychlý alias Čestmír Mázl prvedl poněkud pikantní operaci, díky které vyfasoval nejeden posměšek od svých kolegů. Upřednostnil totiž estetickou operaci intimních partií před běžnými plánovanými operacemi. To přece nemůže být jen tak…

 

Přehrát poslední díl


A také, že není! Po kamenické nemocnici se rychle rozkřikne, že pro to má Mázl osobní důvody. A zatímco většina z jeho kolegů má ze situace akorát tak dobrý den a zábavu na odpoledne, Alena Rytířová pro Mázlovu „akutní“ operaci nemá pochopení žádné. Pochopitelně, ať se tomu brání sebevíc, na Mázlovi jí pořád záleží víc, než by chtěla. „Panu primáři ten intimní orgán akutně nevyhovuje,“ rýpne si před kolegy.

Ordinace: Čestmír Mázl na sále
Zdroj: Nova.cz


Legrace byla ovšem i na sále. Zadržet smích při dialozích během zužování pochvy se nikdo ani nepokoušel. Scénář vtipkování umožnil všem, až na „zaintubovanou“ epizodní herečku a Petra Rychlého s rukama v oblasti intimních partií. „To je standardní nález, k tomu nemohl být žádný akutní důvod. Divím se, že jsme ji vzali přednostně,“ konstatuje ještě vážně Radim Fiala alias asistující chirurg Petr Hanák. „A kdyby se to nepovedlo, hrozí akutní reoperace,“ to už nikdo na place vážnou tvář neudrží a propukne v smích, zatímco Mázl zoufale prosí o klid. „Promiňte, už budeme potichu, pokud tedy nenastane nějaký akutní problém,“ neodpustila si vtípek ani odborná poradkyně v roli anestezioložky.

Ordinace: Čestmír Mázl na sále
Zdroj: Nova.cz


Celou scénku jste mohli vidět v 683. díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zákrok na míru.

 

Nova.cz