Doktor Mázl plní přání: Petr Rychlý rozesmál opuštěné babičky. REPORTÁŽ

Projekt Ježíškova vnoučata se začíná dostávat do povědomí lidí čím dál více. Spočívá v tom, že staří lidé žijící v pečovatelských domech si přejí něco k Vánocům. Kromě praktických dárků touží i po těch nehmotných. V domově U Anežky v Luštěnicích si přáli hrdinu z oblíbeného seriálu.

Přehrát poslední díl


Opravdu chvályhodný je projekt Ježíškova vnoučata, díky kterému si staří lidé v pečovatelských zařízeních mohou nechat splnit svá přání. Ta mohou být různé ceny i charakteru. Někdo upřednostňuje hmotné dárky jiný naopak.

Ordinace: Petr Rychlý navštívil babičky v domově důchodců
Zdroj: Nova.cz

Ordinace v růžové zahradě je, co se týká seriálů jasným vítězem v Domově u Anežky v Luštěnicích, a tak bylo setkání Petrem Rychlým alias Čestmírem Mázlem jasnou volbou.

Ordinace: Petr Rychlý jako MUDr. Čestmír Mázl
Zdroj: Archiv TV Nova

„Bylo to něco moc hezkého. Upozornila mě na to dáma přes messenger, ať se kouknu na stránky Ježíškova vnoučata a tam jsem skutečně viděl: "Přejeme si hodinu Petra Rychlého". Moc mě to potěšilo,“ prozradil herec a vydal se rozdávat radost. Všem přítomným zazpíval písničky z Tvoje tvář má známý hlas a ty doplňoval veselými historkami.
Ordinace: Petr Rychlý navštívil babičky v domově důchodců
Zdroj: Nova.cz


„Byl jsem lehce nervózní, protože jsem si říkal, že vtipy jim říkat nechci, tak jsem to postavil na humorných dětských zážitcích, a když se poprvé zasmáli, tak to ze mě spadlo,“ dodal populární herec, známý bavič a moderátor, který i přes svou popularitu zůstává pokorný a nohama na zemi. Divácký zájem si cení, protože bez něj, jak tvrdí, by byla herecká profese velmi smutná.

Ordinace: Petr Rychlý navštívil babičky v domově důchodců
Zdroj: Nova.cz

 
 

Nova.cz