Sbohem, Honzo Hakene!

Právě požádal doktorku Barnovou o ruku, ale smrtelnou se mu stala jeho záliba ve výškách... Podívejte se na nejlepší okamžiky Honzy Hakena v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

 

Jak Martin Trnavský, představitel sympatického inženýra a sportovce, vzpomíná na rok natáčení Ordinace v růžové zahradě 2? "Bude se mi stýskat," prozradil v našem exkluzivním videu.

 

 

Kamenická nemocnice byla na nohou, ale Hakenův život nezachránila. "Musela mu prasknout aorta nebo srdce, nedokázal jsem mu pomoct," řekl zrdcený Pusenský Pavle Barnové. A stejně jako ona, v šoku byli i televizní diváci. Hakenův konec sledovala čtvrtina národa.


Čtěte také: Ordinace zlomila několik rekordů

 

Jak probíhalo natáčení osudného dne? Víc prozradí naše reportáž!

 

 

Všechno začalo nevinně, Honza se svým kamarádem šplhal po laně a jeho pád vůbec nevypadal tak zle. "Mám jen zlomená žebra," uklidňoval Pavlu když sám vystoupil ze sanitky...

 

 

Diskutujte nejen o postavě Ing. Jana Hakena ZDE!

 

Další díl seriálu s názvem Odpusť mi přinesl pokračování této tragédie. Barnová si stále nedokáže připustit, že Honza už je pryč, hroutí se i Pusenský, v kamenické nemocnici je po Hakenově pohřbu smutno. Navíc se do konfliktu dostává Lukáš Beneš se svým otcem, který má románek s Terezou Valšíkovou. Jejich spory skončí rodičovskou fackou. Podívejte se!

 


Podívejte se také na nejnovější díl seriálu, který je poznamenaný Hakenovým úmrtím.

 

Přehrát celou epizodu Odpusť mi

 

Připomeňte si minulý díl Ordinace v růžové zahradě 2, ve kterém jsme se rozloučili se sympatickým Janem Hakenem!

 

Přehrát celou epizodu Bolí to

 

Po smrti Hakena se nabízí otázka, jestli Barnová podlehne svodům doktora Petra Hanáka, který o její srdce bojuje od příchodu do kamenické nemocnice. Co myslíte vy? Sledujte každé úterý a čtvrtek večer seriál Ordinace v růžové zahradě 2!


Kdo je doktor Hanák? Podívejte se na naše video!

 

 

 

Helena Machová, nova.cz