Se Sašou a Mázlem se to zvrtne, prozrazuje víc seriálová Alena. VIDEO

Manželství Mázlových se brzy zatřese kvůli půvabné Saše. Seriálová Alena a vítězka páté řady show Tvoje tvář má známý hlas Michaela Badinková se při živém chatu rozpovídala o tom, co diváky Ordinace s její postavou v nových dílech čeká. Promluvila i o líbání s Peterem Rychlým, natáčení i milé výhře.

Přehrát poslední díl

 

Michaela Badinková je čerstvou vítězkou páté řady úspěšné show Tvojte tvář má známý hlas a ještě plná dojmů přijala pozvání k živému chatu, kdy ji moderátorka pokládala otázky od diváků. Pochopitelně se zajímali také o to, co ji čeká jako Alenu Mázlovou.

Ordinace: Michaela Badinková
Zdroj: Archiv TV Nova

„Dobromil Mázl se chtěl zbavit toho našeho trojúhelníku, jak tam máme s Mirkem Etzlerem, no a vymyslel si, že Karlovi teda najde partnerku. A celé se to zvrtlo. Dá se říct, že Aleně vlastně nasazuje parohy a ona na to přijde. Zjistí, že se něco děje a jestli Čestmír teda někoho nemá, ani ne půl roku po svatbě. Žárlí a bude pátrat. Čestmír se do toho hodně zamotá a ona to vypátrá!“ prozrazuje blížící se dění v životě Mázlů Badinková. Více si poslechněte ve videu v čase od 7:43. O líbání s Petrem Rychlým se značně rozpovídala v čase od 4:42. Uslyšíte i mnohem víc.
Ordinace: Etzler, Němcová a Rychlý
Zdroj: Archiv TV Nova

Celý záznam chatu sledujte zde.

 

 

Nova.cz