Sestřih Ordinace: Jáchym má důvod k radosti, není HIV pozitivní!

Zdroj: TV Nova

Jáchym Kalina obdržel výsledky HIV testů – jsou negativní! Dobrou zprávu ihned sdělil Tien, které také vyznal lásku! Zato Ota moc důvodu k radosti nemá, v nemocnici se porval s viníkem Míšiny nehody! Nejen to se odehrálo v díle s názvem Podvod století. Podívejte se.

přehrát celou epizodu

 

Ota Kovář se dál trápí kvůli Míše. Navíc zjistí, že Monika nechala Míšu bez jeho vědomí převézt do Irska. Dceru už nebude vídat a ví, že je to zasloužený trest. Do nemocnice za ním přijde řidič, který Míšu autem srazil, chce se omluvit. Ota se ale neudrží a mladíka zbije. Je jasné, že to bude mít dohru.

Mázl dostane nabídku být tváří osvětové kampaně proti AIDS. Hofman to však rezolutně odmítá. Mázlovo jméno je zdiskreditované mediálními kauzami, což se potvrdí, když se místní politik odmítne nechat ošetřit Mázlovou ženou. Mázl se přese všechno rozhoduje, že do kampaně půjde.

Páleník přijde s plánem, jak okrást zloděje Krále. Spolu s Pantoflíčkem a Edou sehrají před Králem divadlo, které však Král prokoukne. Také Jánský se pokusí na vlastní pěst s Králem vypořádat, ale ani to nevyjde. Král kvůli tomu všemu Běle vyhrožuje a varuje ji. Ta je ale odhodlaná bojovat dál a má nový plán. 

 

PODÍVEJTE SE, CO SE UDÁLO V PŘEDCHOZÍM DÍLE:

 

Staňte se fanoušky Ordinace na Facebooku

Nova.cz