UNIKÁTNÍ VIDEO z párty Ordinace: Gita s Marií ožily! Mandlová s Bobinou se vrátily, Adam se zjevil a Rychlý dojal Peroutku

Na oslavě k 1000. dílu Ordinace se sešly herecké hvězdy, které si v seriálu za všechny ty roky zahrály. Milan Peroutka, jeden z nejnovějších přírůstků do ordinační rodiny, diváky v živém streamu provedl zákulisím večírku. Nasajte příjemnou a jedinečnou ordinační atmosféru i vy!

Přehrát poslední díl

 

Milan Peroutka se zhostil moderování livestreamu na párty k oslavě 1000. dílu Ordinace. Hned na začátek ukázal divákům na kameru celou svoji rodinu, tedy tu seriálovou. A postupně se zastavil na kus řeči s většinou oblíených postav Ordinace, některých i z doby dávno minulé. Na párty například „vstala z hrobu“ Čestmírova milovaná Gita i Bělina kamarádka Marie Pokorná! Tereza Kostková coby Monika Mandlová se streamu na chvíli sama také ujala, aby se Milan mohl občerstvit :-).Diváci živého chatu se celou dobu ptali především na Petra Rychlého, který byl na akci doslova na roztrhání – celou ji totiž moderoval. Přesto se streamu zúčastnil s vervou, Milanovi zprvu něco popřál, pak zdravil fanoušky a nakonec živě a na živo společně s Milanem uvedl dalšího hosta.

163

VELKÁ GALERIE Z PÁRTY K OSLAVĚ 1000. DÍLU ORDINACE: Herci z obou řad se setkávají a baví

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Večírek 1000. dílu - 1

Hodnocení:Tím byl Meky Žbirka, který samozřejmě zazpíval i úvodní znělku Ordinace. Livestreamu se zhostila i Bára Štěpánová alias oblíbená Babeta. K té se pojí i jedna vtipná historka, kterou Milan divákům vyprávěl. O co šlo? Podívejte se na video, kde uvidíte mnoho dalších ordinačních tváří!

Celý stream vám ukáže jedinečou atmosféru ordinační párty. Tak se podívejte.

 

TV Nova