Upřímné zákulisí: Zlata Adamovská se při oslavě kulatin rozplakala. Její následná slova zase dojmou vás

Zlatu Adamovskou netřeba představovat, nejen diváci Ordinace v růžové zahradě 2 ji dobře znají, především jako milou a uznávanou herečku. V očích lidí ze štábu je to i člověk, jehož hodnoty jsou úhledně srovnané. A že má srdce na správném místě, dokazuje i její lidská reakce na narozeninovou oslavu konanou v ateliérech, kde se cítí jako doma.

Přehrát poslední díl


„Ta sounáležitost toho jakoby souboru tady, těch lidí, kteří si navzájem drží palce, pomáhají si, dokážou člověka podržet, když mu zrovna třeba nebylo dobře, nebo se s ním radovat z úspěchů. Pomáháme si na place, to mě vždy těší. Drobnosti prostě, je to takový vzájemný vztah. Dojalo mě, když jsem viděla, že ty lidi jsou prostě rádi, že tady jsem,“ vysvětlila Zlata Adamovská příčinu svých slziček při oslavě kulatých narozenin v ateliéru Ordinace v růžové zahradě 2. Jakmile to dořekla, dojetí ji pohltilo znovu. Slzy z radosti jsou o narozeninách vítány a Zlata si milou oslavu užila do každičké maličkosti tak, jak si umí užít celý život se vším, co nabízí.

Ordinace: Oslava 60. narozenin Zlaty Adamovské - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Je to inspirativní žena s úsměvem a medovým chováním, navíc vypadá na šedesát let skvěle. Za tím vším stojí pozitivní myšlení, kterým sebe posiluje a ostatním dělá radost. „Věk není o číslech, je to o tom, jak se k životu stavíte a užíváte si ho. Já se snažím být velmi pozitivní, i když člověku třeba zrovna není dvakrát nejlíp. Pomáhá mít kolem sebe přátelé, kteří vás nenechají ve štychu. Rodinu, která funguje a pak trošku toho zdraví. A pokud mi to všechno vydrží dál, tak budu moc ráda,“ pronáší představitelka Běly, úžasná herečka a především obdivuhodná dáma.

Ordinace: Oslava 60. narozenin Zlaty Adamovské - 3
Zdroj: Archiv TV Nova

Všechno jen to nejlepší!


Nova.cz