STRYKOVÁ O ROZPADU VZTAHU: To je jako kdyby někdo umřel!

Krutá rána, trpké zjištění a bolestivý moment. Kateřina se dozvěděla pravý důvod toho, proč ji její láska Ota Kovář opouští. Stojí za tím jiná žena, se kterou ji několik měsíců podváděl! Chtěla ještě vztah zachránit, po tomhle ho pochopitelně nemůže ani vidět. Být v její kůži, tak to si nechce představovat ani její představitelka herečka Jana Stryková. Udělala by něco jinak?

Přehrát poslední dílJe ta třetí. Za normálních okolností je třetí místo ještě vcelku dobré, ovšem nesmí jít o partnerský vztah! Ota Kovář zapletl Kateřinu do milostného trojúhelníku a neměl odvahu se s ní rozejít v pravý čas, místo toho ji několik měsíců lhal do očí a s Marikou podváděl. Rozchod, kdy ji Ota řekl, že už ji nemiluje, ale jiná žena v tom není, tak pro ni měl ještě velmi hořkou dohru.

Ordinace: Rozchod Oty s Kateřinou
Zdroj: Nova.cz

 


Celou pravdu se dozvěděla od kamarádky Nicky. Otovi to posléze vmetla do očí. Vše zbytečně bolestivě zapletl a způsobil té, kterou kdysi miloval, o to větší bolest. Přišla nejen o partnera, také o kamaráda. Je ve hvězdách, zda mu jednoho dne tohle všechno odpustí. Kateřina se po konfrontaci s ním rázem sbalila a odstěhovala. Zamířila do Prahy, kde žije její táta a také biologický otec Verunky, Jirka Linhart.

Kateřina s Jirkou

Ordinace: Kateřina s Jirkou
Zdroj: Nova.cz


Jak se k nevěře Oty staví ta, co Kateřinu ztvárňuje? Jana Stryková pronesla slova, která pochopíte...


 

NENECHTE SI UJÍT:

 

 

 

 

Nova.cz