Suchý opustil Kamenici. Uvidíme ho ještě v Ordinaci? Prozrazujeme!

Aktualizováno 25.2. 2016 09:17
Ordinace: David Suchý
Zdroj: Archiv TV Nova
Témata:

Nevěra manželky Zdeny, neustálé hádky v práci s jejím exmilencem a odluka od dětí, to vše přimělo Davida Suchého učinit jedno rozhodnutí – vzít stáž v Ugandě! Opouští tedy Kamenici. Znamená to, že jeho představitel herec Jan Čenský odchází ze seriálu Ordinace? Tady je odpověď.

 

Přehrát poslední díl

 

David Suchý se vzdává primariátu na chirurgii a dává svému životu trochu jiný rozměr – chce pracovat pět měsíců v Ugandě pro Save life. Potřebuje si "vyvětrat hlavu". Jako primáře za sebe nominuje Otu Kováře. A byť s tím ředitel nemocnice Hejduk zprvu nesouhlasí, nakonec Kováři tento post svěří. Více v díle zde.

 

 

Už před odjezdem Suchý pronesl větu: "Nechci odejít navždy." A my jeho slova potvrzujeme. O postavu Davida a jeho představitele herce Jana Čenského tak v Ordinaci v růžové zahradě 2 rozhodně nepřijdete. Za jakých okolností a hlavně s kým se do Kamenice Suchý vrátí, ale zůstává velkým překvapením. Už teď však můžeme prozradit, že jeho návrat bude skutečně nečekaně velkolepý. Obavy jdou tedy stranou a teď už jen zbývá se na jeho příjezd zpět těšit.PŘIPOMEŇTE SI:

Z ORDINACE: Zdena přiznává nevěru před Suchým!
VIDEO: Zkus mi to odpustit, Davide!
• 
MANŽELSTVÍ SUCHÝCH V KRIZI: Měl by David Zdeně nevěru odpustit?

 

Nova.cz