Svatba Bibi a Vojty z Ordinace v ohrožení! Leccos se zvrtne… Dojde na ni vůbec?

Ordinace: Smutná nevěsta Bibi
Zdroj: Archiv TV Nova

Rozhodl se neopustit manželku Innu, které na něm hodně záleží, jenomže miluje Bibi. Rozhodla se vzít si za muže Vojtu, který je do ní blázen, avšak miluje Marka. Tyto dvě věty už samy o sobě vypovídají o tom, že blížící se svatba je průšvih. A má hned několik důvodů i rizik, aby k ní nedošlo… Co se semele?

Přehrát poslední díl

 

Nechtěli jim ublížit, nemohli je opustit v těžké životní chvíli a vlastně je jim s nimi hezky, mají je rádi. Proto nejsou Bibi s Markem spolu. Jenomže víc než lásku ke stávajícím partnerům cítí zodpovědnost a vděčnost. Snaží se věřit tomu, že je to takhle lepší a správné, avšak častokrát čelí pocitu, že je klamou a podvádějí. O to víc se pak snaží být lepší, o to víc je zpětně pohlcují stejné pocity.

Zamotalo se to, zvrtlo, šlo nesprávným směrem, nepromyslelo, chyběla komunikace a teď jsou tam, kde jsou. A těm, kterým tak moc ublížit nechtěli, možná brzy ublíží ještě víc…


City jsou důvody, které svatbu mohou odpískat. Rizika přicházejí ze strany Bibi, která by u oltáře místo „ANO“, mohla Vojtovi konečně říct vše tak, jak to je a cítí. Další riziko je sám nevyzpytatelný Marek, pro kterého by nebyl problém rozrazit dveře uprostřed obřadu a vznést námitku. Rizikem je i samotný ženich, není to hlupák a pokud by poznal, že to Bibi takhle skutečně nechce, sám by svatbu jistě zrušil. Koneckonců ji mohou odložit, vše ještě promyslet, popovídat si, nemusí to hned být konec světa. Takže, co se zvrtne?

Ordinace: Svatební prstýnky Bibi a Vojty
Zdroj: Archiv TV NovaDojde na očekávanou veselku? Dojde, svatba Bibi a Vojty bude! Nevěsta s ženichem k oltáři dojdou a vzájemné „ANO“ si poví! Žádný Marek a v tu chvíli žádné pochyby. Ale…

Bibi dorazí na svatbu se zpožděním, proč? Pochybnosti budou a nemalé. A těsně po obřadu se leccos zvrtne, hromadná nehoda povolá svatebčany do služby, ve finále i novomanžele a se záchrankou jezdí Marek... Průšvih přijde po svatbě! K čemu dojde konkrétně, web Ordinace už neprozradí, vše sledujte v premiérovém 813. dílu Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý 1. května!

Ordinace: Záchranář Marek
Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Nova.cz