Světová mola ji od trémy neubránila: Pavlína Němcová je taky jenom žena, co se občas stydí. ROZHOVOR

Publikováno 19. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Roky strávila na světových přehlídkových molech, a když kariéru modelky pověsila na hřebík, zalíbily se jí filmové kamery. Vidět ji diváci mohli třeba ve filmu Příběh nevěrné Kláry i oscarovém snímku Edith Piaf. A i přes zářivý lesk hollywoodských či pařížských červených koberců stojí česká kráska a fanynka Ordinace nohama pevně na zemi. A věděli jste, že má krevní pouto s Mirkem Etzlerem?

Přehrát poslední díl

 

Jsme příbuzní, ale z druhého kolene. Dlouho jsem to nevěděl. Před pár lety jsem moderoval Miss ČR a Pavlína byla v porotě. Přišla za mnou před natáčením a zeptala se mě, jestli vím o tom, že jsme sestřenice s bratrancem. Pavlínu jsem samozřejmě znal jako úspěšnou topmodelku, ale o tom, že jsme příbuzní, jsem nevěděl,“ vypráví Miroslav Etzler. A jaká v jeho očích je? „Pavlína je pro mě důkazem toho, že krása se může snoubit s inteligencí. Je moc fajn člověk s velkým talentem. A skutečně velmi dobrá herečka. Hrála ve filmech, ve kterých my nikdy hrát nebudeme. Třeba v oscarovém velkofilmu Edit Piaf. Hraje ve francouzštině, angličtině… Je vážně dobrá!“ pochvaluje si sestřenku i novou kolegyni v Ordinaci představitel Karla Rytíře, se kterou spolupracuje i v divadelní inscenaci:


Pavlína se mezi "svými" Ordinačními pány také cítí skvěle, i přesto během natáčení pociťuje trému. A jak sama přiznala, nervózní byla dokonce i během tohoto rozhovoru. „Já mám trému pořád, i při tomto rozhovoru. Jsem velká trémistka, někdy s tím bojuju, ale jsou horší věci na světě,“ přiznává bez okolků představitelka Saši. Je to prostě pokorná a milá ženská, která má půvabu vnějšího i vnitřního na rozdávání. A právě tím Mázla i Rytíře okouzlí a s jejich životy zamává. Více v rozhovoru.

111

FOTO: Pavlína Němcová v Ordinaci

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Pavlína Němcová jako Saša

Hodnocení:

 
 

 

Nova.cz