SYMPATICKÁ herečka z Ordinace slaví narozeniny! Jak se Dana Morávková měnila v průběhu let? GALERIE

Herečka Dana Morávková
Zdroj: facebook.com

Oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slaví narozeniny. Z celkem nevýrazné dívky se během let stala nejen výborná herečka ale také manželka, matka a v neposlední řadě i módní ikona. Podívejte, jak se během let Dana Morávková měnila.

Narozeninový den Dany Morávkové připadá na 29. červenec. A tipovali byste, že se tato herečka narodila před 46 lety? Za posledních pár let se výrazně změnila. Má totiž jednu obrovskou výhodu, zraje jako víno a s každým rokem je krásnější! 

Herečka Dana Morávková
Zdroj: facebook.com


Dana Morávková se narodila v roce 1971 v Písku v jižních Čechách do rodiny matematika a inženýrky ekonomie. Je jedináček. Její otec zemřel, když jí bylo patnáct let, zůstala tak sama s maminkou. Tušili jste o ní, že je dvojnásobnou juniorskou mistryní republiky v krasobruslení? První filmovou roli získala už ve svých čtrnácti letech, a to ve filmu Veronika. Do povědomí diváků TV Nova se dostala jako moderátorka Snídaně s Novou. Poté si zahrála v takových filmových trhácích jako Z pekla štěstí, Kameňák nebo v nejrůznějších divadelních hrách. Jejím manželem je hudební skladatel a klavírista Petr Malásek a spolu vychovávají syna Petra Maláska mladšího.

Premiéra filmu Grandhotel Budapešť - Dana Morávková se synem Petrem
Zdroj: Herminapress.cz


Danu diváci vídají posledních pár let v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jako Zdena Suchá si vyzkoušela, jaké to je být úspěšnou doktorkou, primářkou, manželkou a matkou, aby si teď zkusila, jaké to je, když se vám vztah rozpadá pod rukama kvůli jedné a strašné věci. Na místo Davida Suchého přišel hokejista Martynčák, se kterým odcestovala do Ameriky, v nadcházející - třinácté sezoně - se ale Zdena do Kamenice opět vrátí a jednoduché to rozhodně mít nebude!

Ordinace v růžové zahradě - Zdena, Martyncak
Zdroj: TV Nova


Skvělé herečce Daně Morávkové srdečně gratulujeme k narozeninám a přejeme jen to nejlepší do dalších úspěšných let.

117

Dana Morávková z Ordinace slaví narozeniny! Během let se neuvěřitelně změnila

Zdroj: Oficiální zdroj

Dana Morávková

Hodnocení:Podívejte se do galerie plné fotografií, jak se herečka v průběhu let měnila. Dnes jí to pořádně sekne, co myslíte?

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


 

Nova.cz