Syn oblíbeného Ordinačního páru má novou tvář. Proč došlo k přeobsazení Toníka Suchého? VYSVĚTLENÍ

V novém díle Ordinace v růžové zahradě 2 se hned po sváteční pauze objevil v roli Toníka Suchého, syna známé dvojice manželů Zdeny a Davida, nový kluk. Z jakého důvodu? Kreativní producentka seriálu vysvětlí, proč došlo k přeobsazení.

Přehrát poslední díl

 

„I když nám to bylo neskutečně líto, museli jsme přeobsadit postavu Toníka, syna Zdeny a Davida Suchých. Toníkův původní představitel Lukášek Hrabák studuje sportovní školu a chce být sportovec. Do Ordinace vstupoval jako čtyřletý kluk a teď je ve věku, kdy si chtěl o sobě rozhodnout. To musíme ctít. Byl ale velmi statečný. Abychom ho nebrali ze školy, točili jsme s ním hlavně o víkendech. A to znamenalo, že šel brzy ráno na trénink, pak přijel točit k nám a pak šel zase na trénink nebo na zápas. Pro něj i pro jeho rodinu to bylo složité. Toníka jsme ale pro tuto sezónu nemohli postrádat, a tak jsme jej museli přeobsadit a snažili jsme se najít kluka, který by byl původnímu Toníkovi co nejvíce podobný, a nebylo to jednoduché,“ vysvětluje důvody přeobsazení kreativní producentka Simona Matásková.

Ordinace: Tomáš Petrák jako Toník Suchý
Zdroj: Archiv TV Nova

Od čtrnácté sezony tak budou diváci Ordinace vídat Toníka v podání nadějného dvanáctiletého herce Tomáše Petráka. Ten roli, která s sebou přináší zodpovědnost vůči divákům, přijal jako dospělý muž a pevně doufá, že diváky nezklame.


15

Postava Toníka Suchého má novou tvář Tomáše Petráka

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Toník Suchý nově v podání Tomáše Petráka - 1

Hodnocení:

Toník Suchý však nebude jedinou přeobsazenou rolí. Po Tereze Valšíkové se do děje vrátí další historická postava, po deseti letech do příběhu letos znovu vstoupí Čestmírova dcera Naďa Mázlová. A místo Kateřiny Pospíšilové ji ztvární Petra Bučková. Proč? Web Ordinace brzy odpoví.

 

Nova.cz