Tajemství prasklo: A jako facka přiletí Jonášova nechutná urážka! Tu už Květa nerozdýchá. VIDEO

Zdroj: TV Nova

„Denisa je d**ka!“ vyjde z úst Květy, když po synovi žádá, aby se s ní rozešel. Ta ženská jí ničí život: spala s jejím manželem za jejími zády, udělala si s ním dvě děti, dostala jí do dluhu a teď jí ještě krade syna. Jenomže s tím u Jonáše nepochodí, ten Denisu brání a matku tak akorát nehorázně urazí. Následuje jediné…

Přehrát poslední díl

 

Květa přistihne syna, jak se vášnivě líbá s milenkou jejího zesnulého muže! Její noční můra nabrala na reálnosti a to ještě netuší, že to nejhorší teprve přijde. Je v šoku a má vztek. Jonáš místo vysvětlení matce zasadí akorát tak další bolestivé rány. Holku, kterou sotva zná, holku, která má s jeho otcem dvě děti, totiž bude bránit zuby nehty. A co je nejhorší, nebude se přitom štítit pošpinit vlastní mámu! Chování Květy také není optimální, ale Jonáš zdá se přestřelí. Posuďte sami a vyberte si, na čí stranu se postavíte.

Ordinace: Naštvaná Květa
Zdroj: Nova.cz

Odejde Jonáš od rodiny po tom všem? A co udělá Hanák vrahovi své manželky, až ho najde? To a více přinese 821. díl Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý 29. května od 20:20 na Nově.
 

Nepřehlédněte:Nova.cz