Těhotenství ve čtvrteční Ordinaci: Čeká Inna s Markem dítě?

Ordinace: Je Inna těhotná? - 6
Zdroj: Nova.cz

A je to tady, výsledek! Diváci jistě pamatují, jak Inna oznámila Markovi, že nebere antikoncepci a není vyloučené, že by mohla být těhotná. Uplynul čas a ona po ranních nevolnostech vyráží pořídit těhotenský test, který ukáže pravdu. Budou mít miminko?

Přehrát poslední díl

 

Marek se na Innu tehdy naštval, když mu po jejich milování oznámila, že přestala už před nějakou dobou brát antikoncepci, připomeňte si ZDE. Bral to jako sobecké rozhodnutí, měli to probrat spolu. Inna na to večer zareagovala tím, že si vezme pilulku proti otěhotnění, ale to jí Marek nakonec zakázal se slovy: "Pokud jsi těhotná, tak budeme mít dítě.“ To jí vykouzlilo úsměv, Marek se však musel jít uklidnit do koupelny, kde se málem sesypal.

Ordinace: 816. díl, Marek je na dně
Zdroj: Nova.cz

A okamžik pravdy přichází, Inně je v posledních dnech slabo a má ranní nevolnosti. Myslí si, že je těhotná a proto si ve čtvrtečním díle načůrá na těhotenský test. Marek je se vším obeznámen, a než test ukáže výsledek a odpoví jim na otázku, zda z nich budou, či nebudou rodiče, prožije si nejdelší chvíle ve svém životě. Nervózní budou oba a o to víc, až se dozví výsledek!

Zda potvrdí, nebo vyvrátí těhotenský test předtuchu Inny a oznámí, jestli bude mít tenhle pár dítě, to už sledujte ve čtvrtečním díle 31. května od 20:20 na Nově. A web Ordinace prozradí, že výsledek jim život změní.
 

Anketa

Co myslíte, bude Inna těhotná?

Hlasovalo 1204 lidí.

16

FOTO: Čeká Inna s Markem dítě?

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Je Inna těhotná? - 1

Hodnocení:


Anketa

A chtěli byste, aby měla Inna s Markem dítě?

Hlasovalo 2051 lidí.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: 

Nova.cz