TĚHOTNÁ MARIKA: Jak se vzniklou skutečností naloží? Rozhodne se pro... Hlasujte!

Kariéra v jejím životě patří mezi nejdůležitější položky. Chce být schopnou, dobrou a uznávanou lékařkou. A jde si za tím. Ocitla se však v situaci, kterou nepředvídala a doposud o ní nepřemýšlela. Je těhotná! Ukázka z nového dílu poodhaluje, že toto zjištění pro Mariku není jednoznačně šťastné. Bude snad přemýšlet nad umělým přerušením těhotenství?

Přehrát poslední díl

 

Ve dvaatřiceti letech se zamilovaným partnerem po boku, by Marika Lukáčová rodinu založit mohla. Otázkou je, zda vskutku chce. Od okolí schytává, jak odtrhla muže od rodiny, a teď by s ním hned založila vlastní? A chce i on? Není moc brzy? A co kariéra? Tyto otázky Marice nyní v hlavě poletují a na klidu nepřidávají. Ve čtvrtečním díle, jak můžete vidět v ukázce zcela v předpremiéře, zajde Marika za Čestmírem Mázlem, aby si těhotenství potvrdila. Ten jí, ještě před vyšetřením, pohotově k pozitivnímu testu gratuluje, je však zastaven. Je evidentní, že pro Mariku těhotenství není momentálně zprávou čistě radostnou.

18

FOTO: Marika zjistila, že je těhotná

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Marika je těhotná

Hodnocení:Znamená to, že Marika bude uvažovat o potratu? Nebo jsou její prvotní pocity jen pochopitelným strachem z blížící se role matky a dítě vlastně ve skrytu duše chce, a brzy to pochopí? Co si o tom myslíte vy, co bude dál?

Anketa

Jak Marika s těhotenstvím naloží?

Hlasovalo 3737 lidí.

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

ÚŽASNÁ ZPRÁVA! Andrea Růžičková z Ordinace je těhotná! Kdy se stane maminkou?

VIDEO: Marika zjistí, že je TĚHOTNÁ! Hereččiny pocity byly zcela odlišné

Která je větší sympaťačka: Kateřina, nebo Marika z Ordinace? Hlasujte v ANKETĚ

VIDEO: Divoký chat z Ordinace. Kerestešová se Stránským řešili zásadní problém - byli nakřivo!
 

 

Nova.cz