Těhotná představitelka Bibi divákům Ordinace přináší vzkaz: Vrátí se?

Ordinace: Bibi
Zdroj: Nova.cz

Není to tak dávno, co zklamaná nevěrou opustila Marka a odjela až za oceán do Kanady. Příběh usměvavé krásky Bibi mají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jasně v pamětích, protože si ji velmi rychle oblíbili. Důvod hereččina odchodu ze seriálu vyplul na povrch, je jím radostná a krásna novina, se kterou přichází další otázka, hereččina omluva i vzkaz divákům!

Marika Šoposká se na Instagramu pochlubila těhotenským bříškem
Zdroj: Instagram

Takto dala představitelka Bibi z Ordinace v růžové zahradě 2 – devětadvacetiletá Marika Šoposká, maminka čtyřletého Benedikta, manželka Petra Čecháka a herečka – svým fanouškům i přátelům vědět o radostné a požehnané etapě života, ve které se nachází. Rostoucí těhotenské bříško nelze přehlédnout a divákům Ordinace konečně přináší odpověď na to, proč populární "růžová" pediatrička a záchranářka po dvou letech opustila brány Kamenice a tím i seriálu. Web Ordinace její právo nic neříkat plně respektoval a dnes vám s radostí přináší její vzkaz:

„Fanoušci Ordinace mě po odchodu Bibi zavalili dotazy, proč ze seriálu odcházím. Tímto bych se jim chtěla omluvit, že jsem jim nedala odpověď. Chtěla jsem ale počkat na tu správnou chvíli, kdy se budu moct se všemi podělit o tenhle krásný důvod. Ten už je teď vidět a řekl všechno za mě. Nebo skoro všechno. Odpověď na otázku, kdy se do Ordinace vrátím, zatím nemám. To za mě totiž bude rozhodovat někdo jiný…“ vzkázala fanouškům Marika Šoposká.

Marika Šoposká - 4
Zdroj: Instagram, Marika Šoposká

Podrobnosti o svém těhotenství ale úzkostlivě tají. A tak můžeme tipovat, jestli pod srdcem nosí dalšího chlapce, nebo holčičku...? Každopádně jim oběma přejeme zdraví a šťastné chvíle.

140

FOTO: Bibi z Ordinace

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Bibi

Hodnocení:


Nova.cz