Temperamentní divoška Naďa se v Ordinaci postará o zvraty a napínavé situace. Bučková s Etzlerem poví víc. VIDEO

Herečka Petra Bučková se objeví v roli Nadi Mázlové, která se do děje seriálu Ordinace vrací po deseti letech, a to na přání samotných diváků. Roli přebírá po jiné herečce a hlavu si s tím vůbec neláme. Divoké jsou prý obě dvě a diváci se mají na co těšit. Jaká Naďa tedy je? A jak děním kolem ní ještě zamíchá Čestmírův neoblíbenec? Herci odpovídali ve Snídani s Novou.

Přehrát poslední díl

 

Kariéra modelky v New Yorku je u konce a Naďa Mázlová se s prázdnou vrací domů do malé Kamenice, zpět do rodinného a přeplněného hnízda. „Dovedete si to představit, kdybyste se ve věku třicet plus vrátili k mamince nebo tatínkovi, kde už nemáte ani skříňku, nemáte si kam dát věci a nemáte práci. Stejné je to i ze strany rodiny, když se vám dospělá dcera povaluje doma a snaží se najít práci v Kamenici, kde to není úplně snadný a ke všemu pro bývalou modelku. Navíc je povahově hodně divoká,“ přibližuje dění kolem Nadi její představitelka Petra Bučková.


Ordinace: Petra Bučková jako staro-nová Naďa Mázlová
Zdroj: Archiv TV Nova

Jak to tak vypadá, nuda rozhodně nebude, což potvrzuje i seriálový Karel Rytíř, se kterým se Naďa seznámí při cestě domů. „Čestmírům neoblíbenec toká kolem jeho dcery, to není úplně ideální stav. Zase ideální stav je to pro příběh,“ pronáší radostně představitel Karla Rytíře Miroslav Etzler. 
Ordinace: Petra Bučková jako Naďa a Miroslav Etzler jako Rytíř
Zdroj: Nova.cz

A dodává: „Já si myslím, že každý dobrý herec, který do toho seriálu přijde, ho okoření a obohatí. A Petra je dobrá herečka, takže diváci se mají na co těšit. Čekají nás velký a divoký záležitosti.“ Více v rozhovoru ve videu.
Z nových dílů Ordinace - 32
Zdroj: Nova.cz

Naďa Mázlová se vrací do děje Ordinace v růžové zahradě 2 v 863. díle s názvem Šťastná náhoda, který si nenechte ujít dnes 15. ledna od 20:20 na Nově.

 

 

Nova.cz