TIPUJTE: Staří známí i noví neznámí. Koho bude Kamenice v nových dílech vítat?

Ordinace: Aula
Zdroj: Archiv TV Nova

V seriálové Kamenici se v nových dílech objeví staří známí. Znovu přijedou, aby ovlivnili životy hlavních hrdinů. Nejsou postavami nikterak zásadními, ale jejich činy častokrát ano. Diváci je znají a vědí, že se kolem nich opět budě něco dít. Kdo znovu přijede? Ordinace také v jistých rodinách přivítá nováčky.

V Kamenici se na chvíli zastaví dva staří známí, oni navzájem se neznají, avšak zasáhnou do osudu divákům dobře známého doktora. Jsou to darebáci? Ano i ne, podle toho, jak hodnotíte, nebo nesoudíte dopad jejich činů. Přesná jména vám web Ordinace v tuto chvíli ještě neprozradí, avšak jejich jména v anketě uvedena jsou. Máte odhad, znáte Ordinačku dobře a bude tak váš tip tím pravým? Zkuste a časem uvidíte.

Anketa

Tipujte o tom, koho znovu uvidíte?

Hlasovalo 8116 lidí.

V životech vašich oblíbenců se ovšem začnou objevovat i jejich staří známí, pro diváky nováčci a tváře zcela nové. Na koho přesně se těšit, zjistíte s postupem času. Zprvu se zkuste zamyslet, ve které rodině se objeví nový člen, koho navštíví dávná láska, či za kým přijede kamarád. Tipujte, není to tak neprokouknutelné, jak se tváří :). A víc možností je pravdivých.

Anketa

Kdo z oblíbenců vás v blížících se dílech seznámí s někým novým?

Hlasovalo 3672 lidí.

 

Staré známé i nové neznámé uvidíte v blížících se dílech Ordinace v růžové zahardě 2, tak se dívejte každé úterý a čtvrtek od 20:20 na TV Nova.

Nova.cz