TO JE PROMĚNA! Takhle se od dob Ordinace změnila sestřička Gábina! Poznali byste ji?

Jak dnes vypadá usměvavá setřička Gábina, která v Kamenici zažívala mnoho těžkostí? Je z ní super máma a neskutečně jí to sluší. Však se podívejte!

V Ordinaci hrála Sandra Nováková dlouhých 8 let usměvavou sestřičku Gábinu Šímovou, později Vajnerovou. Za tu dobu ji scénáristé nechali projít spoustou těžkých zkoušek – závislostí na heroinu, laktační psychózou, rozvinuly se u ní ale také psychické problémy kvůli šoku, který zažila.
 

 

Dokázala vše vždy překonat s pomocí přátel i partnerů, osudovými jí byli Lukáš Beneš, Filip Vajner a Petr Hanák. Bohužel velká láska s Petrem, navzdory všemu, skončila a Gábina se rozhodla z kamenice odjet.

111

GALERIE: Tak šel čas se Sandrou Novákovou

Zdroj: Profimedia

Sandra Nováková

Hodnocení:Poté co sympatická herečka Sandra Nováková porodila syna, se ve společnosti i na televizních obrazovkách prakticky přestala vyskytovat. Proto bylo velkým překvapením, když vyvedla na charitativní akci svého syna Mikuláše a ukázala svou novou image! Na ofinu u ní rozhodně diváci nejsou zvyklí a v seriálu navíc nosila vlasy vždy převážně stažené. Nutno podotknout, že jí tento účes neskutečně sluší.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 


 

TV Nova