Tohle v TV jen tak neuvidíte: Zákulisní blbnutí Mázlů z Ordinace!

Ordinace: Zákulisní srandičky Mázlů
Zdroj: Nova.cz

S Mázlovic rodinou z Ordinace v růžové zahradě 2 se nikdy nenudíme. A v poslední době o to méně, neboť společné soužití šesti dospělých a dvou dětí v jednom malém bytě, přináší jednu humornou situaci vedle druhé. A neméně je tomu při natáčení, herci se baví možná ještě víc!

Přehrát poslední díl

 

Čestmír Mázl, Jakub Mázl, Miky Mázl, Magdička Mázlová, Alena Rytířová, Ema Rytířová, Jarmila Kočková a Gustav Kalina. Tak to je sestava současné Mázlovic rodiny, která hezky pohromadě okupuje jeden neveliký Čestmírův byt. Prozatím nelze jinak. Čtyři generace pod jednou střechou, několik rozdílných povah a fůra odlišných názorů - není tedy divu, že častokrát dojde k různým komickým situacím a ještě častěji k legračním utroušeným poznámkám.
 

 


A zábavu si herci užívají i při natáčení, stěžejním "komikem" je samozřejmě Petr Rychlý, který by však bez parťáka se smyslem pro humor, kterým Láďa Ondřej bezesporu je, tolik zábavy nerozvířil. Ale pozor, roste nám další komik, představitel Mikyho, malý Šimon žádnou legraci totiž taky nezkazí. Podívejte se v GALERII:

19

FOTO: Tohle v TV jen tak neuvidíte! Zákulisní srandičky Mázlů z Ordinace

Ordinace: Zákulisní srandičky Mázlů - 6

Hodnocení:

 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

 

 

 

 

 

 

Nova.cz