TOP 10 z Ordinace: Kdo vám chybí a chcete ho zpět?

Ordinace: Pavla, Vladimír a Monika
Zdroj: Nova.cz

Sestavili jsme žebříček deseti oblíbených postav z Ordinace, které z nejrůznějších důvodů odjely pryč z Kamenice. Někdo za prací, jiný za láskou, další za vidinou lepšího života. Připomeňte si je a hlasujte pro toho, koho byste chtěli znovu spatřit.

Přehrát poslední díl

 

 

MUDr. Tomáš Hruška
sebevědomý svůdník

herec Jiří Langmajer coby MUDr. Tomáš Hruška

Mnohým lezl na nervy, jen málokdo uměl zkousnout jeho typický humor, drzost a velké sebevědomí. Pro mnohé byl však právě proto obdivován... Dostal dobrou pracovní nabídku v Německu.

 

 

MUDr. Adam „Vrabčák“ Suk
kamarádský, usměvavý a spolehlivý

Adam Suk
Suk odchází na stáž.

„Kdo nejde za ideálem, nedojde nikam“, to je jeho motto, jenž mluví za vše. Adam odjel na stáž.

 

 

MUDr. Monika Mandlová
rázná a srdečná

Ordinace - herečka Tereza Kostková

Po všech milostných zklamáních, mimo jiné i s Otou Kovářem, se rozhodla jednou provždy Kamenici opustit i s dcerou Míšou. A jak jistě víte, nyní žije v Irsku.

 

 

Sylva Fryntová
cílevědomá a přátelská

Herečka Veronika Nová jako Sylva Petrová

Dcera Richarda a Gity Petrové. Zprvu se zamilovala do Dalibora Frynty, byli spolu šťastní, porodila mu syna Dominika. Pak se ale zamilovala do Daliborova syna Matyáše, se kterým odjela do Prahy.

 

 

MUDr. Vladimír Pusenský
lehce arogantní, přesto se srdcem na pravém místě

Ordinace v růžové zahradě 2
Vladimír Pusenský

Na "Pusáče" se jen stěží zapomíná. Lehce sebestředný a vskutku skvělý lékař dokázal překvapovat – někdy svou paličatostí, jindy svou dobrosrdečností. S manželkou Pavlou a synem Markem nyní žije na Slovensku.

 

 

MUDr. Pavla (Barnová) Pusenská
temperamentní a férová

Herečka Bára Munzarová jako MUDr. Pavla Barnová

Rázná i romantická doktorka nakonec našla své štěstí po boku Vladimíra, který je i otcem jejího syna Marka (což se jak Marek, tak Vladimír dozvěděli až ve vyšším věku). S rodinou bydlí na Slovensku.

 

 

Maty Povýšil
veselý a hodný průšvihář

Ordinace: Jan Cina alias Maty Povýšil

Maty přišel o podnik a rozhodl se odjet z Kamenice na Slovensko. Pomoc mu samozřejmě nabídli Pusenští, jeho opatrovníci. S ním jsme se rozhodně nikdy nenudili!

 

 

 

MUDr. Radim Novák
fešák s dobrou náladou

Vagner

Záchranář opustil Kamenici poté, co se rozvedl s Lucií. Byli nerozlučnou dvojkou, vzali se, milovali se, ale jejich láska neustála manželské problémy. Ale byl fajn, ne?

 

 

Marta Tichá
ambiciózní, laskavá

Ordinace - herečka Vlasta Žehrová

Nevlastní matka Zdeny Suché a vlastní matka Kristýny Tiché - Hanákové. Výborná kuchařka, upovídaná a se sklonem plést se do věcí, do kterých jí nic není. Je chvíli se Zdenou v Kamenici, chvíli s Kristýnou v Německu. 

 

 

MUDr. Ota Kovář
skvělý chlap

Martin Stránský alias MUDr. Ota Kovář

Poté, co jeho dcera Míša zůstala po nehodě na vozíčku, odjel pryč z Kamenice do malebné vesničky Počátky, aby zapomněl na vše zlé. Opustil tak i svou milou Kateřinu Vránovou.

 

 

Gábina Vajnerová
usměvavá sestřička

Sandra Nováková

Gábina byla zprvu velký průšvihář, a to kvůli její závislosti na drogách. Překonala to. Její osudovou láskou se stal Petr Hanák, se kterým prožila mnohé a porodila mu syna Filipa. Bohužel jejich vztah neunesl nepřízeň osudu a těsně před svatbou se rozešli. A Gábina opustila Kamenici.

 

Anketa

Koho byste v Kamenici opět rádi uviděli?

Hlasovalo 21840 lidí.

 

Nova.cz