ZÁKULISÍ SVATBY: Rychlý přežil natáčení v trenkách díky jisté věci. Živý kůň zlobil a Etzler plakal. VIDEO

Svatba Čestmíra a Aleny se v Ordinaci nezadržitelně blíží, a to s pořádným překvapením a několika trabli. A takové bylo i natáčení životního okamžiku. Herci se na place rozhodně nenudili! To musíte vidět.

Přehrát poslední díl


Uzavření sňatku je vždy velká věc. Den D Aleny Rytířové a Čestmíra Mázla se ponese ve vtipném duchu a o zvraty nebude nouze. Podobně dopadlo i samotné natáčení. O zábavu se všem přítomným postaral statný hřebec, a tím tentokrát nemyslíme žádného herce ale skutečného koně. Přítomné bavil i Miroslav Etzler coby Karel Rytíř, tedy zvířátko číslo dvě, jak ho Rychlý s Badinkovou pojmenovali a také sám představitel Čestmíra. Ten předvedl scénářem předepsanou promenádu ve spodním prádle! „Je to moc hezký pocit. Zkuste to někdy, vezměte si trenky a běžte před padesát lidí! Naštěstí nebyla zima,“ popisuje s úsměvem Petr Rychlý pocity při natáčení v trenkách. Podívaná to ale byla a pro diváky Ordinace bude výtečná! :-)

110

FOTO: Nečekaný průběh SVATBY Aleny a Mázla! A s nejasným koncem...

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Svatba Aleny a Mázla s nejasným koncem - 1

Hodnocení:


Víc než pěkný pohled na pozadí svého kolegy si seriálová nevěsta pochvalovala jinou část těla. Michaelu Badinkovou zaujaly Rychlého nohy, konkrétně jeho originální ponožky! Ostatně s oblečením měla své milé peripetie i ona. „Byli jsme ve svatebním studiu, kde jsme zkoušeli minimálně tak deset šatů. Ale jsem velmi spokojená,“ usmívala se představitelka Aleny Rytířové, která musela do pohádkových šatů vměstnat i fiktivní devítiměsíční těhotenské břicho.


O poněkud kuriózní moment se ještě postaral už zmíněný hřebec, na kterém do kaple přijede Rytíř jako rytíř, chápete ne? :-) Ořovi se však o pauze mezi obrazy zachtělo na toaletu a k vykonání své potřeby si vybral koberec na podlaze honosné kaple. Rekvizitáři ho čistí možná ještě teď. Ale tak příroda je příroda. Přítomné to pobavilo a natáčení si užívali, teda až na pár momentů. Se slzami v očích vám je poví Miroslav Etzler sám. A nejen o tom všem v reportáži!

Svatbu, o jejímž pořadí se hodně diskutuje, s Mázlem bez kalhot, Rytířem v brnění a nádhernou nevěstou s bubínkem si nemůžete nechat ujít! Zda pod vlivem všeho nečekaného si svatebčané nakonec poví "ANO", to už sledujte 14. června od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Nova.cz