Osudová žena Mázla: Byla to Magda? A kdo se jí stane nyní?

Publikováno 27. 4. 2014
Oridnace: Čestmír Mázl a jeho ženy
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Někdy bývají scenáristé nevyzpytatelní, stejně jako život sám. Za osm let se Česťa musel navždy rozloučit se třemi ženami, které miloval. Zemřely. Správný chlap, jakožto Mázl je, ale nemůže dlouho zůstat sám, která se nyní stane tou jeho vyvolenou?

Přehrát poslední díl

 

 
ŽENY, NA KTERÉ NIKDY NEZAPOMENE


MAGDA MÁZLOVÁ


Třetí žena a manželka Magda Mázlová skonala v důsledku vážné chřipky, kdy u ní propukla myokarditida a přišlo náhlé srdeční selhání. Magda měla s Mázlem syna Mikuláše alias Mikyho a společně mu pomáhala vychovávat jeho dva syny Jakuba a Kubu. Její představitelka Markéta Častvaj Plánková působila v Ordinaci šest let a zatoužila po dalších hereckých příležitostech.

 

 

GITA PETROVÁ


Druhá osudová žena Mázla Gita Petrová zemřela při pracovní cestě v Německu, kdy odjela na kongres do Berlína, kde se na nádraží dostala do potyčky neonacistů. Utržila velkou ránu do hlavy, které v nemocnici podlehla. S Mázlem děti neměla, vychovávala s ním Jakuba. Vzít se s Čestmírem nestihli, svatbu ale plánovali. A to po návratu z kongresu, který se jí stal osudným. Tři roky ji ztvárňovala herečka Daniela Šinkorová.

 

 

MARCELA MÁZLOVÁ


A první manželka Marcela Mázlová podlehla rakovině. Mázl s ní žil dlouhé roky, porodila mu dceru Naďu a syna Jakuba. V posledních letech to ale mezi nimi neklapalo a Marcela se s ním rozvedla. Hrála ji herečka Alena Štréblová.

 


Anketa

Která žena byla tou osudovou láskou Čestmíra Mázla?


Hlasovalo 6780 lidí. (Muži: 6254 | Ženy: 526)

 

NOVÝ ZAČÁTEK

Byť se mu stále stýská po Magdě, je jasné, že jednoho dne bude muset jít dál, už jen kvůli Mikymu, který ženskou péči potřebuje. Čestmírovi se nabízí dlouholetá přítelkyně sestřička Mirka, která ho už dlouho tajně miluje. Rodinka ji zná, všichni jsou na ni zvyklí. A je to milá, hodná ženská. Po aférce se zlatokopkou Renatou si Mázl uvědomil, že by Mirka tou pravou být mohla a pozval ji na opravdové rande! S postupem času se ovšem ukázalo, že Mirku nemiluje dostatečně. Váží si ji, ale má ji jen rád. Rozešli se. 


Ordinace: Dana a Jana
Zdroj: Archiv TV Nova

Do života mu pak znovu vstoupila pařmenka Jana a její dvojče Dana. Z Jany se po čase vyklubala prima holka, do které se Mázl zamiloval! A ani on jí není lhostejný. Najde s ní nové štěstí?


Anketa

Se kterou ženou najde Čestmír Mázl nové štěstí?


Hlasovalo 8657 lidí. (Muži: 8356 | Ženy: 301)

  

Čtěte také:
Tomu neuvěříte: Takhle se proměnila sestřička Mirka!
Mázl konečně Renatu prokoukl!
Mirka vyznala Mázlovi lásku v dopise
Irena Máchová nám představila dcerku Toničku, podívejte se!
Markéta Plánková: Odcházím po šesti letech, budete mi chybět!
Magda Mázlová nás navždy opustila. Sledujte poslední žalostné okamžiky
Sestřih smutné Ordinace: Magda Mázlová zemřela
Připomeňte si ŽIVOTNÍ CESTU MAGDY Mázlové
 

 

Nova.cz