Ukázka z Ordinace: Bibi mizí na dně úzké šachty. Nahoře nervně krouží Marek s Vojtou a vtipně panikaří

„Bibi?!“ To je nejčastější slovo této dramatické záchranné akce. Mladá doktorka šla na pomoc dítěti dolů do dlouhé a úzké šachty a slehla se po ní zem. Kolem místa činu jako supové krouží Marek s Vojtou, mají o svou lásku strach. Podívejte se, co vyvádějí.

Přehrát poslední díl

V objektu bývalé textilky spadne do úzké šachty malé dítě. Zachránit ho může technika, nebo drobný záchranář. Na místo nehody, kde už zasahují hasiči, přijíždí jako první z erzety Bibi. Zatímco hasiči jsou bez techniky bezmocní, drobounká Bibi jedná. Není totiž moc času, na dně šachty je zřejmě nebezpečný kysličník uhličitý, každá minuta je tak drahá. Bibi úzkým otvorem může projít a spouští se tak dolů, následně se po ní slehne zem. Přestane se ozývat.


Na místo přijíždí Marek, hned po něm také Vojta. Oba se pokouší úzkým průlezem dostat za Bibi, ale jsou moc velcí a tím bezmocní. Jeden druhému vyčítají, co tam dole dělá, mají o ni strach a panikaří, když se najednou ozve její hlas! Nic ale ještě není vyhráno a dohra celého dramatického zásahu bude velká…

132

GALERIE: Bibi v ohrožení! Nebezpečná záchranná akce bude mít dohru

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Bibi v nebezpečí při záchranné akci - 1

Hodnocení:

Nova.cz