Ukázka z Ordinace: Bobo přistihne Heluš při muchlovačce s jiným! A bouchnou mu saze

Heluš si nabrnkla mladého milence? Vypadá to tak, při vysedávání v restauraci s ním celá jen září a pak ho začne líbat. No, co byste si pomylseli vy, uvidět takhle svou manželku? Bobo okamžitě vystartuje... Sledujte v ukázce z dnešního dílu.

Přehrát poslední díl


Bobo netuší, jak moc intenzivně se Heluš dál věnuje svému poslání, tedy své nové profesi psycholožky, kterou provádí načerno, v Jarmilině ordinaci a ke všemu ještě využívá jejích klientů. Tajila to před ním a dnes to praskne při situaci, která se špatně vysvětluje. Heluš nemůže být v ordinaci, protože ji okupuje pravá paní psycholožka, a tak svého klienta vytáhne ven do restaurace, kde stydlína připravuje na to, jak na rande ztratit obavy a políbit svou dívku. Praktikuje u něj názorné cvičení a právě v tomto momentě ji spatří Bobo. Okamžitě tam naštvaný vlítne a nějaké Heluščiny signály toho, o co tam jde, vůbec nebude vnímat. Čím žárlivá scénka skončí? Podívejte se na veselou ukázku z 866. dílu Ordinace v růžové zahradě 2.

Ordinace: Heluš líbá pacienta a Bobo je svědkem
Zdroj: Nova.cz

A víc sledujte večer: Mára usedne na křeslo primáře chirurgie, Sekora se konečně probere z kómatu a započne příběh pacienta Jošta, který bude v budoucnu důležitý hlavně pro vrchní sestru Květu. Tak ve 20:20 na Nově.


 

 

Nova.cz