Ukázka z Ordinace: Hanákovo prozření o Denise, které mu změní život...

Publikováno 4. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Petr Hanák stále pln zlosti ze ztráty Andrey dnes večer na minutu vyhodí dispečerku Denisu. Jak Otovi později přizná, byť udělala chybu, pravým důvodem byla její slova o smrti. Hanák díky Otovi zjistí, že jsou kolem lidé se stejným osudem. Jak moc ho to sebere a donutí ho zjištění k nápravě?

Přehrát poslední díl

 

Hanák se z výjezdu, kde je zraněn, vrátí do nemocnice vzteky bez sebe. Na místě zásahu nebyla policie, protože Denisa podcenila situaci, a jelikož je Hanák po smrti Andrey s nervy na štíru, na Denisu po příjezdu okamžitě vystartuje. Ostrý konflikt skončí po těchto Denisiných slovech jejím vyhazovem: „Myslíš si, že já nemám svoje problémy, že jsi jedinej na světě, komu někdo umřel?!“

Hanák Otovi později přizná, že jednal pod vlivem emocí. Stále je v depresi po ztrátě milované ženy a nechápe, jak může mladá holka vědět něco o tom, co on teď po tak těžké ztrátě prožívá. Načež mu Ota odvypráví Denisin životní příběh. Hanáka to sebere. Podívejte se v ukázce ze čtvrtečního dílu.

Donutí zjištěná pravda Hanáka jednat? Ano! Tohle je chvíle, co mu jeho život změní, aniž by o tom teď ještě tušil...Ale o tom už v 838. díl dnes večer na Nově, tak se dívejte.

 
 

Nova.cz