Ukázka z Ordinace: Mára se hroutí…

Publikováno 30. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Je to k nevíře, avšak grázl Leoš Mára má evidentně také nějaké city. Stav Terezy a svého ohroženého dítě nezvládá. Neboje to jenom pěkný cirkus... Podívejte se v ukázce, co je na něj moc.

Přehrát poslední díl

 

Tereza je v nemocnici, kdy jí pod vlivem velkého stresu - zalhala pro Máru a podrazila svého otce - začala odtékat plodová voda. Naštěstí se stav zklidnil, jen není jasné, co bude dál. Gynekolog Čestmír Mázl navrhuje klidu na lůžku a setrvat, plodová voda by se mohla obnovit. Tereza je teprve ve 12 týdnů těhotenství, pro předčasný porod je velmi brzy, dítě je tedy v nebezpečí a čekání na zázrak, jak sama pronese, se jí nelíbí. Pláče a je nervózní, emoce dokonce zacloumají i s doposud chladným Márou. Celu situaci nějak nezvládá, podívejte se v ukázce.

Zdá se, že malé zhroucení nehraje. Bohužel, o to víc utíká za milenkou Charlotte Moreau, aby přišel na jiné myšlenky. Hlavně, aby na to nepřišla Tereza, kterou by takové zjištění v jejím stavu odrovnalo. Máru krátce na to bude potřebovat, neboť stav se opět zhorší a plodová voda začne znovu odtékat, Mázl navrhne nesnadný zákrok. A bude potřeba, aby ji podržel ten, na kom jí zaleží nejvíc - Mára. Otázkou je, zda na to drsňák najde odvahu, nebo čas, když veškerý volný tráví s milenkou...

Jak vše dopadne, na to odpoví dnešní díl od 20:20 na Nově. Dívejte se.

 

 

 

Nova.cz