Ukázka z Ordinace: Peklo pro Hanáka. Poslední chvíle umírající a milované ženy nezvládá

Zdroj: TV Nova

Petrovi Hanákovi umírá milovaná manželka, co víc k tomu ještě říct? Je jasné, že ho zoufalost semele, pocit bezmoci pohltí, vztek zaútočí a smutek s bolestí zahalí... Podívejte se v ukázce jednoho z nejsilnějších dílů.

Přehrát poslední díl

 

„Poslední natáčení bylo dojemné. Mně to dlouho nedocházelo, protože mám teď intenzivní pracovní program. Ale překvapilo mě, že mě to vzalo víc, než jsem si myslela. Jestli mi něco bude chybět, tak určitě štáb a zázemí tady,“ zhodnotila Klára Cibulková, která s tragickým koncem své postavy počítala od počátku.


„Moje postava trpěla spinocerebelární ataxií, měla ji předepsanou od začátku, a tak jsem od první chvíle počítala s tím, že konec může přijít kdykoliv a scénáristé této nemoci mohou využít, ale tenhle odchod mě překvapil. Mile. Ona byla vždycky za hrdinku. To, že neodchází jako troska někde v ústavu jatá tou nemocí, mi dává smysl. Studovala jsem následky téhle nemoci a není to hezké. Vlastně děkuju za to, že jsem mohla odejít středem a hrdinsky. Andrea zůstala hrdinkou do konce,“ říká její představitelka Klára Cibulková.

Ordinace se loučí s největší hrdinkou seriálu. Andrea Hanáková umírá! - 10
Zdroj: TV Nova

Ordinace v růžové zahradě 2 se 24. května navždy rozloučí s největší hrdinkou seriálu v jednom z nejsilnějších dílů historie seriálu. Pro její okolí nastávají hořké chvilky, nejvíc pro Petra Hanáka. Držte mu palce a rozlučte se s ní i vy ve 20:20 na Nově.
 Nova.cz