ÚNOR V ORDINACI: Marek potká Eriku, Adam opět šokuje a Marika se lásky nevzdá

Aktualizováno 1.2. 2019 01:42
Zdroj: TV Nova

Co čeká na vaše oblíbence v nadcházejícím měsíci? Zjistěte právě nyní, co brzy přinesou nové díly Ordinace v růžové zahradě 2.

Přehrát poslední díl

 

ZDENA, SUCHÝ
Pod tlakem své zdeptané ženy, a aby sám nepřišel o rozum, pustí se David Suchý do dalšího pátrání, tentokrát na základě nasbíraných fotografií začne poznávat a porovnávat rodiče a děti z dětského koutku, kde byla jejich dcera viděna naposledy. A narazí na muže, který k nikomu nepatří. Probuzená naděje je se Zdenou znovu spojí. Jsou na správné stopě a má tento muž se zmizením jejich dcery vskutku něco společného? A co školník z Haničiny školky?

BIBI, MAREK A ERIKA

Společná krize Marka s Bibi se bude prohlubovat stejně rychle, jako narůstat touha Bibi po miminku. I přes neshody se na jedné velkolepé věci, která se týká jejich společné budoucnosti, oba shodnou a dohodnou. To už se ale Marek seznámí s boxerkou Erikou, která nejdřív jedná a pak řeší. Marek podlehne jejím svodům a jako lusknutím prstu vsadí všanc dosud láskyplný vztah s Bibi. Dostaví se výčitky i otázka, co teď s tím?ADAM, MARIKA, SEKORA

Marika konečně pochopí, že před problémy věčně utíkat nelze a postaví se jim čelem. Rozhodne se v Kamenici zůstat a bojovat s Márou i důsledky svých vlastních chyb. A hlavně znovu odhodlaně začne pracovat na tom, aby byl Sekora znovu součástí jejího života. Jak moc silná je, bude moci dokázat hned poté, co pomstychtivý Leoš Mára oblékne Adamovi Svobodovi bílý plášť. Jak se starý známý začlení do kolektivu, kde ho v podstatě všichni nesnáší? A přijmou s hlavou vzpřímenou Sekora s Marikou i tuto hořkou zkoušku?

KVĚTA A JOŠT
"Terorizátor" sester i Vojty, problémový pacient Jošt, nabídne Květě, na kterou jedinou dá, dobře placené místo privátní ošetřovatelky. Květa to přijme, to však netuší, do čeho se pouští. Život jí navíc zkomplikuje napadení Vilíka, jeho následné zdravotní komplikace a znovu oživlá noční můra jménem exekutor. Jak se všemi trablemi holá bojovat?

Co víc se v životě těchto a dalších kamenických hrdinů odehraje, sledujte v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek večer na Nově.
 

 

Nova.cz