ÚTERNÍ DÍL ORDINACE: Pokus o vraždu! Šárka napadla a otrávila Ilonu!

Publikováno 16. 5. 2017
Ordinace: Šárka otrávila Ilonu
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Rytíř na bílém koni? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• Ordinace v růžové zahradě 2: 737. díl - 1. část

• Ordinace v růžové zahradě 2: 737. díl - 2. část

 

Andrea podezírá Hanáka z nevěry, těžce nese jeho péči o alkoholičku Ilonu. Dusno u Hanákových přiživí Šárka falešným telefonem Hanákovi, že Ilona se opila v Hradci. Hanák tam za ní vyrazí a nemůže se účastnit hromadného výjezdu RZ k autonehodě, kterou si také Šárka vymyslela. Pod tlakem Andrey, Hanák ukončí další styk s Ilonou, ta se opije a vzápětí střetne se Šárkou, která vlezla do jejího bytu, aby odsud odeslala jejím jménem mail Hanákovi. Při rvačce si Ilona rozbije hlavu a je v bezvědomí, Šárka ji lije do hrdla smrtící koktejl z léků a píše dopis na rozloučenou jejím jménem.
 


Švarc s Heluš vymámí ze Zahrádky mimořádnou splátku deseti milionů, Adler je však o peníze připraví a pokusí se s nimi utéct, protože tone v dluzích. Heluš konečně pochopí, že byla milována jenom pro peníze. Naštěstí si poznamenala čísla bankovek a Adlera policie zadrží na letišti.
 


Mázl doma prudí a Alena se rozhodne vytvořit fiktivní diagnózu, aby se zabavil. Jenže Mázl na základě fiktivních výsledků ztropí v nemocnici poplach a pacientka málem skončí na sále. Aleně hrozí vyhazov, ale zachrání ji Rytíř, který nabídne poškozené pacientce převoz do Brna, když nepodá žalobu. Tyhle události ovšem naleptávají vztah Aleny k Mázlovi.
 

737. díl s názvem Rytíř na bílém koni jste v TV mohli vidět 16. května 2017.
PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

PSYCHICKÝ STAV Martynčáka z Ordinace? Tohle o něm řekla jeho kolegyně!

DÍTĚ V REÁLU I SERIÁLU: Bude mít Marika s Otou z Ordinace brzy miminko? Hlasujte!

JAN ČENSKÝ PROZRAZUJE VE VIDEU: U Suchých nastane pořádné drama! Co se bude dít?

 

TV Nova