ÚTERÝ V ORDINACI: Na Martynčáka padá podezření z únosu Haničky. Věříte tomu, nebo jemu? VIDEO

Aktualizováno 14.1. 2019 19:30
Zdroj: TV Nova, novaplus.nova.cz

Pátrání po ztracené Haničce postupuje bezúspěšně, kdyby se vskutku ztratila, už by se našly nějaké stopy nebo by se někdo ozval. V úvahu tak přichází plánovaný únos, Zdenu okamžitě napadne Andrej Martynčák. Policie si ho proklepne a něco najde. Náhoda, nebo součást plánu? Dokážete poznat, zda lže, nebo říká pravdu?

Přehrát poslední díl

 

Policie objeví na ubytovně v pokoji Martynčáka malé množství krve. Haničky sice není, avšak její DNA je na jeho bundě. V Kamenici se objeví zrovna v momentě, kdy ona zmizí a pronajímá si chatu, kdo ví pro koho... Jde o náhody, nebo za zmizením Haničky vskutku stojí? Podívejte se na jeho reakci, když mu policie tyto "náhody" předkládá. Čím se brání? A myslíte, že říká pravdu?

Haničce v minulosti neublížil, i když týral její mámu. DNA se na jeho bundu mohla dostat, když ji před školkou objal. Navíc by zřejmě nebyl tak hloupý, aby únos zrealizoval krátce po svém návratu do Kamenice. A vrátil se, aby mu Zdena odpustila. Nebo právě toho všeho využívá, aby si policie myslela to samé a odvrátil tak pozornost? Co si o tom myslíte?
 

Anketa

Co si myslíte o chování Andreje Martynčáka, stojí za únosem Haničky?

Hlasovalo 2047 lidí.

  

Nova.cz