ÚTERÝ V ORDINACI: Zdena kope kolem sebe, ustojí to Suchý? VIDEO

Aktualizováno 21.1. 2019 17:40
Zdroj: TV Nova

David se snaží být Zdeně velkou oporou, zatímco ona psychicky selhává, což se dá omluvit vzhledem k těžké životní situaci, ve které se nachází. Jenomže i Davidovi zmizela dcera, nemůže si ale dovolit, aby se hroutili oba dva. Navíc tu musí být i pro syna. Převzal roli toho, kdo uklidňuje a hledá pozitiva, a za to od Zdeny ještě schytá! Je natolik silný, že vše ustojí?

Přehrát poslední díl

 

David Suchý se snaží rodinu držet nad vodou, a právě za to se do něj Zdena oboří, což zabolí. Jeho žena nechápe, jak může být tak klidný, když jim zmizela dcera! A ke všemu, je-li to jeho vina, protože upřednostnil práci (kde na něj tlačil Eduard a Mára) před vyzvednutím dcerky ze školky. Operoval a Zdena jako doktorka by měla být ta první, kdo to pochopí. Jenomže ji pohltilo zoufalství a bolest, a obviňování je její ventilace.

Ordinace: Zoufalá Zdena
Zdroj: Nova.cz

Není to tak dávno, co Běle vpálila do očí, že bude mít Haničku na svědomí, pokud se jí něco stane. Prostě zoufalství ji nutí kopat kolem sebe, jenomže do vlastních řad, což je zbytečné a o to víc bolestivé. Všichni jsou na jedné lodi a Suchý trpí stejně jako ona, jen se snaží prostě fungovat, ovšem dlouho už mu to možná nevydrží...
Ordinace: Zničený Suchý
Zdroj: Nova.cz

Co se u Suchých bude dál dít, sledujte nejen 22. ledna od 20:20 na Nově.

Anketa

Chápete chování Zdeny v zoufalé situaci?

Hlasovalo 632 lidí. 


 

Nova.cz