ÚTERÝ V ORDINACI: Oto, prober se! Prosí ho Hanák. Čeho se dopustí?

Publikováno 15. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Ota Kovář tlačí na Eduarda, aby vyhodil Máru. A Mára se snaží o úplně to samé, aby ředitel propustil Kováře. Má toho dost a bolestivé řešení možná nebude muset udělat, neboť Kovář pod tlakem šlápne vedle, poníží se a hlavně Márovi nahraje do karet. Půjde z kola ven?

Přehrát poslední díl

 

Boj Kováře a Máry je pro Eduarda už poměrně nesnesitelný, oba chtějí, aby toho druhého z nemocnice vyhodil. V téhle napjaté situaci je do nemocnice přijat pacient s ošklivou zlomeninou kotníku, která při operaci vyžaduje specifický přístup. A ten ovládá jenom Mára, přesto ho primář Kovář nechce pustit na sál a raději se sám za pomoci Eduarda pokouší o operaci. Jenomže Kovář to nezvládne a na pomoc musí nakonec povolat Máru. Ze sálu naštvaně odejde a následně se rozhoří oheň po celé nemocnici. Hanák má dost jeho arogantního chování, které odnášejí všichni. Začíná být jako ten, kterého všichni nesnáší - Mára. Co teď s tím? Mára si zatím mne ruce, selhání Oty je pro něj dobré, přesto na jeho další chybu už čekat nehodlá... Co udělá? A jak se k celé situaci z obou stran utlačovaný Eduard postaví? Je na čase rozkol utnout, otázkou je, kdo to udělá a jak...

Uvidíte také Jonášovo další usilování o Denisu, kdy kvůli ní nastoupí na zástupkyni nemocnice Charlottu a šetřit ji rozhodně nebude! Alena může jít konečně domů, musí se ale dál šetřit, o výbavu dítěte se tak postarají Čestmír s Karlem, dokážou to konečně udělat v míru, když už si ho slíbili?

Jak vše dopadlo, co víc se semlelo, to už sledujte v 817. díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Karle, ty jsi zešílel! ZDE:


 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Nova.cz