ZE ZÁKULISÍ ORDINACE: Takhle se natáčela SMRT Babákové!

V Ordinaci v růžové zahradě 2 jsme prožili nejdojemnějších díl z této sezony, kdy se uzavřel příběh jedné ze stěžejních postav oblíbeného seriálu. Asi tušíte, o kom je řeč… Svoje němé sbohem řekla Valérie Zawadská v roli movité podnikatelky Romany Babákové. Podívejte se, jak se její smrt před pár měsíci točila!

Přehrát poslední díl

 

Na smrt nemocná Romana Babáková se vloni v září připletla do cesty Heluš a Bobovi a otočila jim život naruby. Uteklo už půl roku a čas, který byl Babákové v Ordinaci vyměřen, se naplnil…

 


Několik vrstev oblečení, kulichy, rukavice, teplá obuv, horký čaj… Jedině tak se dalo přežít celodenní natáčení smrti Babákové. Na tento den budou všichni aktéři asi dlouho vzpomínat, a to nejen kvůli drsnému počasí, především proto, že emoce u herců vzaly za své.

17

FOTO: Ze zákulisí natáčení smrti Babákové!

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Zákulisí natáčení smrti Babákové - 6

Hodnocení:„Bylo to hrozně smutný. I to, že šlo o Val, která byla, teda ona pořád je moje skvělá kolegyně, tak to mi bylo hrozně líto. A myslím si, že i ta scéna bude hrozně dojemná,“ svěřuje se Martina Randová coby Heluš.

 


„Na dnešní natáčení jsem jela s pocitem, že jsem ještě nikdy nikde neumírala, takže se docela těším, jak se nachladíme, jak se nám bude kouřit od úst a jak si budeme opékat buřty. Umřít při takové idylce, pro mě krása,“ pronesla na place představitelka Babákové Valérie Zawadská.


Ostatně, jak vše probíhalo, na to se už podívejte v exkluzivní reportáži! A dojemný 717. díl, kdy Romana umírá, sledujte zde.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

 

 


 

 

 

Nova.cz