Vánoce v Thajsku: Veronika Arichteva, Sylva z Ordinace, je proplakala! Proč?

Zdroj: Nova.cz

Herečku Veroniku Arichteva znají diváci Ordinace v růžové zahradě jako Sylvu, jak se redaktorce při rozhovoru svěřila, Vánoce povětšinou tráví s rodinou doma, jednou však udělala výjimku a odletěla na svátky do exotického Thajska, kde Štědrý večer proplakala! Co se přihodilo?

Přehrát poslední díl

 

„Když jsme spolu s manželem (režisér Biser Arichtev) začali chodit, tak jsme spolu odletěli na Vánoce do Thajska, kde jsme spolu byli na Štědrý den sami. Já jsem pak ale plakala, protože mi bylo hrozně líto, že doma je ten kapr, bramborový salát, rodina a já jsem tam měla kari s jasmínovou rýží,“ prozradila herečka s tím, že to ale bylo zase hezké v něčem jiném.

Veronika s manželem

Veronika Arichteva s manželem
Zdroj: La Bodeguita Del MedioLetošní nejkrásnější svátky v roce bude Veronika trávit v Čechách v kruhu rodinném a s tím souvisí i její přání. „Přála bych si, aby všechny věci, které se teď v mojí rodině dějí, dopadly dobře. Abychom všichni byli zdraví, spokojení a abychom se takhle všichni každý rok sešli,“ pronesla Veronika, která se s manželem stěhuje do domu. A těší se, až bude moci celou rodinu na oplátku pohostit ve svém rodinném bydlení. Víc už v rozhovoru.

Ordinace herečky tehdy a dnes: Veronika Arichteva (Nová) coby Sylva
Zdroj: TV Nova/ Profimedia


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don